Ana sayfa HABERLER ALTIN Annenizinde bir Favori’si olsun!

Annenizinde bir Favori’si olsun!

675
0
Anneler Günü’nde annenize olan sevginizi, Favori’nin “Melek Annem” koleksiyonuyla taçlandırabilirsiniz. Favori, her devrin en kıymetli hediyesi altınla anneleri sıradışı kılıyor.
Bizi dünya ile tanıştıran, bebeklik dönemimizde bıkmadan usanmadan ‘anne anne anne…’ diyerek bize anne demeyi öğreten, ‘Neden? Niçin? Nasıl?’ sorularına içtenlikle cevap veren, bizim için her zaman en iyi arkadaş ve en iyi sırdaş ünvanlarına sahip olan biricik annelerimiz; bizi biz yapan hayatımızdaki en önemli insanlardan biri.
mart14_annenizinde_bir_favori_si_olsun_jewelleryistanbul_melek-annem
Bizim için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan ve hayatımızın vazgeçilmezi olan annelerimize olan sevgimizi ve bağlılığımızı yansıtabileceğimiz bu bu özel günde vereceğimiz armağanlar,  markanın tasarımcılarının ellerinde takıya dönüşüyor… Marka, anne sevgisinden ilham alarak, anneler kadar eşsiz bir koleksiyona imza atıyor…
Favori, “Melek Annem” adını verdiği koleksiyonu ile anneye duyulan sevginin en büyülü anlatımını sunuyor. Favori’nin usta tasarımcılarının ellerinde hayat bulan ve sevgiyle birlikte sunulan en özel hediyeler arasında yerini almaya aday “Melek Annem” koleksiyonu, annelerin yüzüne kocaman bir gülümseme yerleştirecek.
Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, birer sanat eserini andıran ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.
Melek Annem” koleksiyonu ile annenize şıklığı armağan etmek ve en yakın Favori mağazasının yerini öğrenmek için web sayfasını inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here