Ana sayfa HABERLER ALTIN Asgold Gifty tasarımlarında sevginin ikonik yorumu

Asgold Gifty tasarımlarında sevginin ikonik yorumu

693
0
Yükselen şehir modasının en renkli yıldızı olmaya aday Asgold Gifty’nin duyguları en saf haliyle vurgulayan pırıltılı kolye tasarımları, ayak izi ve ikonik “love” figürlerine teslim oldu.
En son modayı takip eden gösterişli tasarımlardan her zaman kullanılabilecek gündelik parçalara uzanan zengin bir takı koleksiyonu sunan Asgold Gifty,  dünya trendleriarasında yer alan ve yeni sezonda da kendisini güçlü bir şekilde hissettiren ikonik figürlü tasarımlarıyla pırlantanın sihirli ışığını birleştiriyor.
Asgold Gifty’nin yeni doğum yapmış annelere ya da anne adaylarına özel hediye alternatifleri arasında yer alan kırmızı altın üzerinde pırlanta taşlarla bezenmiş ayak izi figürlü kolyesi, adeta yaşamın mucizesini ve annenin çocuğuna olan bağlılığını simgeliyor.

Romantik ve özgür bir imaj sergileyen şehirli kadınlar için Asgold Gifty’nin bir başka sürprizi ise “love” figürlü kolye. Aşkın en saf halini sade bir tasarımla anlatmak isteyenler için inci ve turmalin taşın kırmızı altınla bütünleşerek tasarlandığı kolye, aşkın büyüsünü ve zarafetini detaylarla sunuyor.

En klasik stillerde bile tarzında farklılık yaratmak isteyenler için ideal bir seçim olacak Asgold Gifty ürünlerine Atasay mağazaları ve Asgold satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here