Ana sayfa HABERLER Bazıları farklı olmayı sever!

Bazıları farklı olmayı sever!

621
0
PAYLAŞ
Şıklığını önemseyen hanımlar ve beyler için kullanılan saatler tarzlarını yansıtır.
Tarzını yansıtmayı seven kişilerse, TechnoMarine’nin son derece şık ve sportif tasarımları ile farklarını belli etmeyi tercih eder.
Kadınları büyüleyen Cruise Original Serisine sempatik ve çekici bir model daha eklendi. Cruise Original Lady Set, 2013 yazına yeniden damga vuracak olan 60’ların modası pötikare desen ile dişiliğin rengi pembeyi biraraya getiriyor.  Değişebilen kayış ve kapak renkleri ile her zevke özel kombinasyonlar yapılabiliyor. Ayrıca Lady Set de diğer modeller gibi su geçirmez özelliği ile 200 m derinliğe kadar size eşlik edebiliyor.
Steel Evo Carbon, uzun zamandır saatçiliğin gündeminde olan karbon fibere yeni bir bakış kazandırdı. Bu sektörde daha önceleri sınırlı şekilde kullanılabilen karbon fiber bu tasarımda, hem saatin kasasını hem de kayışın ön yüzünü kaplayacak şekilde işlendi. Dolayısı ile ilk bakışta Steel Evo Carbon, sanki karbon fiber bir levhadan tek parça halinde kesilmiş gibi duruyor. Siz de bu sofistike görümüne TechnoMarine kalitesiyle sahip oluyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here