Ana sayfa HABERLER ALYANS Çelik Alyans ; Daha Tarz, Daha Sağlıklı

Çelik Alyans ; Daha Tarz, Daha Sağlıklı

875
0
Özellikle çalışan çiftler arasında “trend” haline gelen çelik alyanslar, günlük kullanımda altının pabucunu dama atacağa benziyor.
Genç çiftler arasında “çelik alyans” modası hızla yayılıyor.
Şıklığına dikkat eden hanımların modada en büyük sorunlarından biri de pahalı alyanslarına uygun kıyafetleri bulamamak olmuştur. Ama “çelik devrimi” artık yüzüğe göre kıyafet değil, kıyafete göre yüzük kullanma dönemini başlattı.
sbt15b-celik-alyans-daha-tarz-daha-saglikli-kuyumistanbul
Lovering  aşk halkalarının yıllara meydan okumasıyla birlikte modanın da bir parçasını olmasını hedefliyor.Birden fazla alyansa sahip olup her kıyafetinize göre uygun alyans kullanmak mümkün. Hanımların ışıltılı ve parlak yüzükleriyle gündelik kıyafetlerini kombinlemekte zorlandığını biliyoruz. Lovering’in sayısız modeliyle alyansın da modaya dâhil ediyor.
sbt15c-celik-alyans-daha-tarz-daha-saglikli-kuyumistanbul
Günlük hayatının koşturmasında çalışan insanların yüzük kullanamamaktan şikâyetçi olmasının başlıca nedenlerinden biri de pahalı takıların zarar görme riski. Takı dünyasının en sağlam metallerinden biri olan çelikte böyle bir risk bulunmuyor. Çelik günlük hayatta karşımıza çıkabilecek su, toz ve iklim koşullarına karşı ilk günkü gibi sapasağlam dururken sağlığınıza da hiçbir zarar vermiyor.
316L steril çelik kullanan ve hiçbir ürününde nikel kullanmayan “Lovering” insan vücuduna hiçbir şekilde alerji ve zarar vermediği gibi sıradan takılar gibi kanserojen maddeler de içermiyor.
Fiyat : 150 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here