Ana sayfa HABERLER EDOX’tan çok özel bir koleksiyon. “Chronolady”

EDOX’tan çok özel bir koleksiyon. “Chronolady”

524
0
PAYLAŞ
EDOX’tan Feminen tarzı maskülen dokunuşlarla birleştiren çok özel bir koleksiyon. “Chronolady”
Tasarım ve teknolojiyi bir arada sunan saatleriyle tüm dünyada haklı bir gurura sahip İsviçreli ünlü saat markası Edox; Class-1 Offshore Şampiyonası’na  özel sınırlı sayıda ürettiği “Chronolady” koleksiyonuyla özgürlük ve zerafeti aynı ruhta taşıyan kadınlara sesleniyor.
Chronolady koleksiyonunu özel kılan unsurların en önemlisi okyanusun derinliklerinden gelen ve nadir olarak bulunan mavi sedef kadranı.  Siyah PVD kaplı çelik kasasını çevreleyen rose altın detaylar ise lüksü ve asaleti simgeliyor. Tasarımında yer alan, anti-reflekte  safir kristal cam, özgün siyah kauçuk kordonu ve vidalı kurma kolları  ile de su sporları karakteristiğini hissetmek mümkün.
Chronolady; 200 metreye kadar  su geçirmeme özelliğine sahip.  Çizilmeye dayanıklı camlar ve siyah seramik bezel, çok uzun yıllar saatin üst kısmının yeni kalmasını sağlarken 38 mm kasasının içinde yer alan Ronda 5040.D makine ve kronograf fonksiyonu ile teknoloji ve tasarımın mükemmel birlikteliği göz dolduruyor.
Edox, 1884’ten beri hassas ve kaliteli saatler üretmekte. Aynı zamanda dünya Class-1 PowerBoat Şampiyonasının, Dakar Ralli’sinin ve Extreme Sailing Serisinin resmi zaman sponsorudur.

Perakende Satış Fiyatı : 1.965 CHF ( İsviçre Frangı )

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here