Ana sayfa HABERLER Erkekler Sevgililer Gününde bu saatlere bayılacak

Erkekler Sevgililer Gününde bu saatlere bayılacak

704
0
PAYLAŞ
Sevgililer günü yaklaşıyor ! Eğer hâlâ erkeğinize bir hediye almadıysanız işte size bir kaç fikir ! Erkekler  Sevgililer gününde bu saatlere bayılacak çünkü kabul edelim ki tüm erkekler saat sever.
Analog, dijital veya hem analog hem dijital saatler her zaman klasik bir tercih olacaktır. Analog bir saatte,  saat ve dakikaları gösteren rakamlar, işaretler ya da Roma rakamları üzerinde hareket eden akrep ve yelkovan bulunur.  En resmi saat tipi budur çünkü daha klasiktir ve iş, randevu ve resmi toplantılar için idealdir. Bu yüzden iş adamları için mükemmeldir. Dijital saatlerin, sayısal göstergeli LCD veya LED yüzeyleri vardır. Tabi ki sizin zevkiniz de çok önemli. Bunun yanında hem analog hem dijital saatlerin hem analog hem dijital göstergeleri vardır. Son derece kullanışlıdır ve hem işte hem de günlük kullanımda tercih edilirler.
Ayrıca pilli, quartz ve mekanik saatler mevcuttur. Öncelikle dijital saatler ultra küçük pillerle çalışır ve bu pillerin bulunması çok kolaydır. Neredeyse her markette satılır. Sonraki saatler Quartz saatlerdir. İçlerinde minik bir kristalden güç alan analog kronometreleri vardır. Son olarak mekanik saatler vardır ki içlerinde bir çok yay ve çark bulunan kurmalı saatlerdir.
ock15b-erkekler-sevgililer-gununde-bu-saatlere-bayilacak-kuyumistanbul
Saat kristali denilen yüzeyler de saati koruyan çeperlerdir. Pleksiglas yüzeyler bu saatler arasında en ucuz olanlarıdır. Mineral (geleneksel) cam ve sentetik safir yüzeyler de ekstra sağlam, berrak kristallerdir.Mineral camlar çabuk kırılmasalar da çizilmeye yatkındırlar. Sentetik safir yüzeyler ise en pahalı ve çizilmeye en dayanıklı olanlardır fakat onlar da çabuk bozulabilirler.
Erkeklerin en beğendikleri ve en çok tercih edilen saatler Spor saatlerdir. Bu tarz saatler çok şık, dayanıklı ve yüksek kaliteli plastik karışımlardan üretilmiştir. En fazla tercih edilen Spor saatler klasik suya dayanıklı, dalış saatleridir. Günümüzde piyasada çok çeşitli özelliklere sahip spor saatler bulunmaktadır. Aktif bir yaşam süren her erkeğin ihtiyaç duyacağı; odometre, altimetre, pusula, GPS teknolojisi, tansiyon ölçer ve nabız sayacı gibi pek çok farklı özelliği içerir.
Listemizin sonunda yüksek fonksiyonlu Gadget saatler var. Öğrenciler, teknisyenler ve mühendisler için çok uygundur. Ayrıca günümüzün teknolojisinde daha fazla özelliklerle donatılmıştır. Hesap makinesi, dijital kamera, hatta e posta gönderebileceğiniz internet bağlantısı bile bulunabilir. Fakat bu tarz saatler genellikle teknoloji düşkünü erkeklerin ilgisini çeker, kadınlar üzerinde pek etkisi yoktur.
Ama hepsinden öte erkeğinizin zevkine ve karakterine hitap eden bir saat seçmenizi tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here