Ana sayfa HABERLER Favori ile denizin derinliklerinden gelen ışıltıyı üzerinize taşıyın

Favori ile denizin derinliklerinden gelen ışıltıyı üzerinize taşıyın

577
0

Her zevke uygun özgün ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Favori, denizlerin derinliklerinde yaşayan denizyıldızı, istiridye gibi tasarımları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Markanın büyük bir özenle hazırladığı “Derin Deniz” koleksiyonunun bir parçası olan denizyıldızı ve istiridye şeklindeki takılarını, doğayı seven tüm hanımlara armağan ediyor. Favori; kış aylarında deniz özlemi çekenler ve onu üzerinde taşımak isteyenler için hazırlanan bu özel koleksiyonla, denizlerdeki yaşamın huzurunu ve sakinliğini hanımların şıklığıyla harmanlıyor.
Modaya uygun, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla takı modasına yön veren markanın seçkin kadroları tarafından elde dantel gibi işlenen ve hepsi birer sanat eserini andıran ürünlerin tamamı Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde üretiliyor. AB ve TSE standartlarına uygun üretilen, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor.
Markanın Türkiye çapındaki 100 mağazasında tüketicilerin beğenisine sunulan ve uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çeken ürünleri incelemek için en yakın Favori mağazasını ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here