Ana sayfa HABERLER Favori’den altını ve oltu taşını harmanlayan sıra dışı bir tasarım

Favori’den altını ve oltu taşını harmanlayan sıra dışı bir tasarım

540
0
Erzurum’da çıkarılan ve çok değerli bir yapıya sahip olan Oltu taşı, altın ile de harmanlanarak daha da değerli bir hale bürünüyor. Kullandıkça parlayan Oltu taşının kalitesini ve altının zerafetini buluşturan Favori, yeşil altın taşlı kolye uçları ile büyülüyor.
Oltu taşının bazı özelliklerinden yola çıkarak piyasaya sürülen kolye uçları, kullanıcılarına estetiğin yanında kaliteyi ve kullanılabilirliği de vaat ediyor. Psikolojik açıdan da kişiyi rahatlattığı bilinen Oltu taşı, gerginliği giderici, stres azaltıcı, mutluluk verici gibi özelliklere sahip olduğundan Favori’nin bu tasarımlarını farklı kılıyor. Hatta eski çağlarda nazara karşı etkili olması açısından nazarlık niyetine kullanılan Oltu taşı, kolye uçlarını içiniz ferah bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.
İşlendikçe sertleşen ve kullandıkça parlayan Oltu taşı Favori tasarımcıları sayesinde yeniden hayat buluyor. Erzurum Oltu taşı koleksiyonundaki bu sıra dışı tasarımlar hem kalite açısından hem de estetik açıdan bir adım öne çıkıyor. Uygun fiyat koşullarıyla sahip olunabilecek kolye uçlarına, en yakın Favori mağazasından ya da web sitesinden ulaşmak mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here