Ana sayfa HABERLER ALTIN Favori’den Lotus Çiçeği Saflığı…

Favori’den Lotus Çiçeği Saflığı…

758
0
Duruluğun ve saflığının simgesi lotus çiçeği, özenli kadınlar için Favori’nin tasarımlarıyla buluşuyor
Sadakati ve ruhsal uyanışı temsil eden ve manevi aydınlanmanın anahtarı kabul edilen bu çiçek motifli takılar kadınların yine Favori’si olacak. Çamur içinde büyümelerine rağmen güneş ışığıyla buluştuğu zaman muhteşem ihtişamıyla serpilen Lotus Çiçeği, Favori’nin takılarında tekrar açıyor. Üzerine düşen yağmur damlaları ile harikulade bir görüntü oluşturan ve yüzyıllarca edebiyat dünyasında kendine yer bulan Lotus, birbirinden zevkli tasarımlarla buluşuyor.
Yunan, Çin, Mısır mitolojilerinde önemli bir yere sahip olan Lotus Çiçeği, takılarında seçkin bir şıklık isteyen kadınlar için Favori’nin usta tasarımcıları ile hayat buluyor.
Favori’nin bu çiçek tasarımlı takıları ile gizemli güzelliği, saflığı ve sadeliğiyle bütün kadınlar üzerlerinde taşıyacak. Gösterişli ve göz alıcı altın ile saflığın ve arınmışlığın sembolü Lotus Çiçeğinin buluştuğu bu özel takılar, kadınların vazgeçemeyeceği bir aksesuar olacak.
AB ve TSE standartlarına uygun üretilen, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. Size en yakın Favori mağazasını internet adresinden ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here