Ana sayfa HABERLER Gücü ve Huzuru Favori Yüzük ile Yakalayın

Gücü ve Huzuru Favori Yüzük ile Yakalayın

742
0
PAYLAŞ
Gücünü tarzına yansıtmaktan çekinmeyen kadınlar için tasarlanmış Favori Ametist yüzükle tüm güç elinizde olacak.
Kıyafetinizi tamamlamak için seçtiğiniz takılar sadece aksesuar değil, kişiliğinizle bütünleşen, duruşunuza ahenk katan son dokunuşlardır. Takınızda yer alan taşların rengi de bu ahenge katılarak, şıklığınızı göz alıcı hale getirir. Asaleti ve ağırbaşlılığı simgeleyen mor rengi her daim yaratıcı ve kendine güvenen kadınların tercihi olmuştur. Bu eşsiz renge sahip olan; mücevher tutkunlarının en gözde yarı değerli taşlarından olan ametist ise negatif enerjiyi yok eder.
Canlandırıcı etkisi ile stresten kaynaklanan zihinsel yorgunluğu giderir. Ruhumuzun dinlenmeye, enerji depolamaya ihtiyaç duyduğu anlarda bize yardım eden doğal taşlardan olan Ametist taşının çekiciliği; Favori’nin yüzüğünde pırlantalarla tamamlanıyor. Favori’nin bu yüzüğü ile gücü ve huzuru elinizde tutmayı başaracaksınız!
Her zevke uygun, şık ve zarif tasarımlarıyla dikkat çeken Favori, seçkin kadrosu tarafından elde özenle işlenen ürünlerinin tamamı Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde üretiyor.
AB ve TSE standartlarına uygun üretilen, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. Size en yakın Favori mağazasını internet adresinden ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.
Ürün Fiyatı:
Favori –  Ametist Yüzük: 890 TL.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here