Ana sayfa HABERLER ELMAS ve PIRLANTA Güneşin Işıltısıyla Yarışan Elmaslar…

Güneşin Işıltısıyla Yarışan Elmaslar…

752
0
PAYLAŞ
Bolluk, saflık, masumluk ve sadakat simgesi olan elmas; Koçak Gold’un tasarımlarında son derece şık, asil, göz alıcı ve baştan çıkarıcı…
Koçak Gold’un ikili ve üçlü setlerinin, kolye, bileklik ve yüzüklerinin bulunduğu elmas koleksiyonu fazlasıyla göz kamaştırıyor. Keşfedildiği günden beri parlaklıkları ile dikkat çeken elmas, Koçak kadınları tarafından da keşfedilip onları özel ve değerli kılmaya devam ediyor.
En sert ve kıymetli taş olan Elmas için “rüyaların taşı” da denilmektedir. Tedavi edici özelliği de olduğu söylenen elmasın bedeni temizleyerek negatif enerjileri yok etmesinin yanı sıra zihin/ruh/beden üçlüsünü birleştirici ve bütünleştirici bir etkisi olduğu da söylenir. Bolluk, saflık, masumluk ve sadakat simgesidir.
İrili ufaklı elmaslar adeta bir dantel gibi işlenmiş ve sanki gökkuşağının tüm renklerini yansıtıyor. Çiçek motiflerinin hakim olduğu koleksiyonda; yedi sıra elmas taştan oluşan bileklik, halka içerisinde yer alan çiçek motifli elmas kolye, iri elmas taş ve iki küçük elmas taşlarla sıralanmış kolye ve küpe, tek elmas taşlı yüzük,  küçük elmas taşların yer aldığı halkaların ortasında iri elmas taşların bulunduğu kolye ve iki yanında üç adet küçük elmasların sıralandığı ve ortada birbirine sonsuzluk işretiyle buluşturulmuş damla motifli küçük elmas taşlarla bezeli zümrüt kolye bu özel koleksiyonu fazlasıyla anlamlı hale getiriyor.
Koleksiyonda yer alan diğer modellere Koçak Gold mağazalarından ve online satış sitesinden ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here