Ana sayfa HABERLER ALTIN Koçak Gold “Osmanlı Takıları Koleksiyonu”

Koçak Gold “Osmanlı Takıları Koleksiyonu”

1884
0
Koçak Gold’un 14 ayar altın kullanılarak hazırlanan Osmanlı Takıları Koleksiyonu, Osmanlı Tarihi’nin mirasını modern tasarımlarla harmanlayarak buluşturuyor…
Osmanlı tarihi ve kültüründen ilham alınarak hazırlanan koleksiyon hem zengin bir tarihi yansıtıyor hem de Osmanlı’nın ihtişamını boynumuzda, kulaklarımızda ve parmaklarımızda taşıma fırsatı veriyor.
Osmanlı ruhunu ve görkemini vurgulayan koleksiyonda 14 ayar altından oluşan eskitme takılarda renkli taşlar kullanılarak yakalanan ahenkle birbirinden güzel ve şık mini setler meydana getirilmiş… Hem günlük kullanıma hem de gece kullanımına uygun sade, şık ve modern kolye, yüzük ve küpelerdeki kıvrımlar adeta motif işlenmiş hissi veriyor. Osmanlı ruhunu yansıtan bu takılar,  sadelik ve şıklıkla günümüz modasına uyarlanmış haliyle son derece dikkat çekiyor. Osmanlı Takıları Koleksiyonu’nda yer alan kolyeler, yüzükler, bileklikler ve küpelerde yer alan Osmanlı mimarisi, padişah tuğraları, başlıklar, çini motifleri, çiçek motifleri, en nadide çiçeklerden olan lale motifleri, ay formları geçmişin izlerini keyifli bir yolculukla günümüze uyarlıyor.
Tecrübe ve yaratıcılığı günümüz çizgileri ile buluşturan Koçak Gold, Osmanlı’yı günümüze taşıyan koleksiyonu ile tarihe meraklı olanlar kadar farklı olmayı sevenlere de sesleniyor.
Koleksiyonda yer alan modellere tüm Koçak Gold mağazalarından ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here