Ana sayfa HABERLER ELMAS ve PIRLANTA Koçak Gold ’dan ışık saçan elmaslar…

Koçak Gold ’dan ışık saçan elmaslar…

698
0
Bolluk, saflık, masumluk ve sadakat simgesi olan elmas; Koçak Gold’un tasarımlarında son derece şık, asil ve göz alıcı…
Koçak Gold’un ikili ve üçlü setlerinin ve tek yüzüklerinin bulunduğu elmas koleksiyonunda kolyeler, küpeler ve yüzükler fazlasıyla göz kamaştırıyor. Keşfedildiği günden beri parlaklıkları ile dikkat çeken elmas, Koçak kadınları tarafından da keşfedilip onları özel ve değerli kılmaya devam ediyor.
kocak-gold-elmas-yuzuk-1
En sert ve kıymetli taş olan Elmas için “rüyaların taşı” da denilmektedir. Tedavi edici özelliği de olduğu söylenen elmasın bedeni temizleyerek negatif enerjileri yok etmesinin yanı sıra zihin/ruh/beden üçlüsünü birleştirici ve bütünleştirici bir etkisi olduğu da söylenir. Bolluk, saflık, masumluk ve sadakat simgesidir.
kocak-gold-elmas-kolye-4
Damla motifli zümrüt taşın  etrafı küçükten büyüğe sıralı dizilmiş yine damla şekilli elmaslarla bezenmiş yüzük, çiçek motifli elmas küpe, yüzük ve kolyeden oluşan bir set, ortasında zümrüt taşı ve etrafında sıralı dizilmiş lale motifli elmas taşlardan oluşmuş kolye, parmağı tamamen saran elmas taşlarla bezenmiş otantik yüzükler adeta bir dantel gibi işlenmiş ve sanki gökkuşağının tüm renklerini ışıldayarak yansıtıyor.
kocak-gold-elmas-kolye-5

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here