Ana sayfa HABERLER Kol Saatiniz ile Göz Kamaştırın

Kol Saatiniz ile Göz Kamaştırın

893
0
PAYLAŞ
kol saati casio
Kol Saati ‘niz ile Göz Kamaştırın …
Casio Sheen Kol Saati Serisi tüm beklentileri karşılıyor
Dünyanın ünlü saat markası Casio‘nun kült tasarımlarından biri olan Sheen serisi yine tüm kadınların vazgeçilmezi.
Modernlik ve fonsiyonelliği ustaca tasarlayan ekip, yenilenen takvim özelliği, 50 metreye kadar su geçirmezliği ve uzun ömürlü bataryası ile yerini sağlamlaştırıyor.
Değişen saat modası anlayışına Sheen koleksiyonu ile ayak uyduran marka, bir çok aksesuar arasından daima bir adım önde . Saatinizi bir bileklik olarak kullanabileceğiniz gibi, trendleri takip ederek şıklığınızı tamamlıyabileceksiniz.
Japon saat teknolojisi ile üretilmiş olan koleksiyonun safir camları şıklık katarken, arttırılmış fonksiyonlarından kronograf ile tutmak istediğiniz zamanı yakalıyor.
Casio Sheen kol saatleri nin şıklığınızı pekiştirmesi için ışıltı kaynağı olan taşlar özenle yerleştirilmiş. 3 kollu analog tasarımları ile klasik kol saati anlayışını farklı ve yeniden yorumlayan Casio’nun diğer Edifice koleksiyonu da çiftlerin kolundaki uyumu yakalaması için sunulmuş.
Casio Türkiye temsilciliğini üstlenen Ersa Saat‘in yetkili bayilerinde ve oluşturdukları yaygın satış ağı sayesinde Casio Sheen ve Edifice serilerini bulabilirsiniz.
kol-saati-niz-ile-goz-kamastirin

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here