Ana sayfa HABERLER Marley saatler yeni yılda ‘sevgi’ye ayarlandı!

Marley saatler yeni yılda ‘sevgi’ye ayarlandı!

433
0
PAYLAŞ
Çevre dostu malzemelerden üretilen ve Bob Marley’in hayat felsefesini yansıtan Marley saatler ile yeni yılda zaman duracak!
Efsane reggae solisti Bob Marley’in ‘tek sevgi tek dünya’ anlayışından yola çıkılarak yaratılan Marley markalı ürünler yılbaşında sevdiklerinizi mutlu edecek.
Tasarım harikası Marley saatlerle sevdiklerinizle birlikte her dakikanın keyfini çıkarabilir, reggea efsanesini kolunuzda yaşatabilirsiniz.
Bob Marley’in felsefesine uygun çevreye duyarlı olarak üretilen saatlerde sürdürülebilir şekilde temin edilmiş ahşap, geri kazanılmış deri, geri dönüşümlü metal ve organik pamuk kumaş gibi özel çevre dostu malzemeler kullanılıyor. Tüm Marley saatleri geri dönüştürülebilir ve tekrar kullanıma yönelik ambalajlarda sunuluyor. Örneğin Marley saat kutuları kalemlik ve bardak altlığı gibi çeşitli farklı amaçlarla kullanılabiliyor.
Deri ve kumaş kayış seçenekleriyle sunulan, sertleştirilmiş mineral kristal cam kullanılarak üretilen Bob Marley saatler 50 metreye kadar su geçirmiyor. Ayrıca saatlerde kaliteli Japon mekanizması kullanılıyor.
Gri, bej, kahverengi ve siyah tonların kullanıldığı saatler, görünümde şık, kullanımda sportif ve rahat modelleri tercih edenler için eşsiz bir seçim olacak.
Marley markalı ürünlere Vakkorama mağazalarından ve web site  adresinden ulaşabilirsiniz.

Mobicom, 2004 yılından bu yana yaratıcı ve yenilikçi mobil teknolojileri Türk tüketicisi ile buluşturuyor. Parrot, Swissvoice, Dension, Zagg, Marley ve Next Base gibi markaların imtiyazlı Türkiye Distribütorlüğünü yapan Mobicom, aynı zamanda GSM operatorleri için çeşitli uygulama, yazılım ve altyapı hizmetleri veren firmaların Türkiye temsilciliğini de üstleniyor. Mobicom, önümüzdeki dönemde de hızla gelişmekte olan mobil teknoloji alanındaki birçok yeni ürün ve çözümü Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunmaya devam edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here