Ana sayfa HABERLER Metalik Yansıması ToyWatch ile Bileklerde

Metalik Yansıması ToyWatch ile Bileklerde

678
0
PAYLAŞ
Tüm dünyada renkli saat akımını ilk başlatan marka olan ToyWatch, yeni sezon koleksiyonu ile podyumlardan sokağa taşınan metalik akımına uyum sağlıyor. Ünlü İtalyan markası, metalik saat koleksiyonunu en moda renklerle birleştiriyor. Sade bir tasarıma sahip koleksiyondaki kadın saatleri kadranında yer alan swaroski taşlarla zenginleştirilirken, erkek saatlerinin içinde ise tarih detayı bulunuyor.
Asi ruhu açığa vuran Toywatch’un metalik serisinde, siyah ve beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra farklılık yaratan mavi, pembe, mor, kırmızı, sarı ve kahverengi renkleri de yer alıyor.
Markanın sezon koleksiyonuna Watch Home Mağazaları ve seçkin saatçilerden ulaşılabiliyor.
GSA Saat, distribütörlüğünü yaptığı; ToyWatch, Anne Klein, Festina, US Polo, Candino,  Smalto, Jaguar, Lamborghini, Metal. CH,  Joop, Go Girl Only, Nine West, Edc by Esprit gibi dünyaca ünlü daha birçok markayı Türkiye’nin en seçkin saatçilerinde tüketiciyle buluşturuyor. Bayii ağına her geçen gün yenilerini ekleyen GSA Saat, kaliteli ve farklı saat markaları ve tasarımlarıyla Türkiye saat pazarında hızlı büyümesini sürdürüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here