Ana sayfa HABERLER Rotary Revelation ile tek saat, iki zaman…

Rotary Revelation ile tek saat, iki zaman…

724
0
Rotary Revelation ile tek saat, iki zaman, iki görünüme sahip olacaksınız…
Rotary saatler, tasarım ve kalitesi ile sahiplerine prestijli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Rotary Revelation ailesi So CHIC ve Moj mağazalarının yanı sıra Sezgin Saat güvencesi ile Türkiye’nin dört bir yanında satışa sunuluyor.
Rotary saatler Türkiye’de ilk defa 50 yıl garanti veriyor olması ayrıcalıklı özellikleri arasında yer alıyor. 3 yılda bir Rotary yetkili servislerinde saatin gerekli bakımlarını yaptırmak, 50 yıl güvence olanağından yararlanmak için yeterli.
Rotary saatlerin en dikkat çeken ve öne çıkan modellerinin başında Revelation ailesi geliyor.
Rotary Revelation saatler size tek saat, 2 zaman, 2 farklı görünüm vaad ediyor…
Hem kadınlar hemde erkekler için tasarlanan bu yenilikçi koleksiyon Revelation ile iki farklı zaman diliminde iki farklı görünüme sahip oluyorsunuz.
Safir camı, değişik renklerdeki kadranı ve kapsamlı kasası bu tasarımı daha da eşsiz kılıyor. Rotary Revelation ailesi pembe altın ve paslanmaz çelik çerçeve seçenekleri, zevkli deri kayışının yanı sıra iki farklı stil ile olağanüstü yoğun seyahat edenler için ideal bir seçenek sunuyor.
Rotary Revelation ailesi So CHIC ve Moj mağazalarının yanı sıra Sezgin Saat güvencesi ile Türkiye’nin dört bir yanında satışa sunuluyor. Rotary Revelation ailesi ile bir prestij simgesi olarak stil sahibi erkeklerin dünyasına sesleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here