Ana sayfa HABERLER TAG Heuer LINK LADY

TAG Heuer LINK LADY

535
0
PAYLAŞ
TAG Heuer’in yeni marka elçisi Cameron Diaz’dan ilham alınarak tasarlanan yeni LINK LADY koleksiyonu, güzel ve asi kadınlara adandı.
Yeni Link Lady koleksiyonundaki her model tıpkı Diaz’ın dediği gibi “Bir saatten çok daha fazlası, adeta bir mücevher”.
Yeni TAG Heuer Link Lady koleksiyonuda kasalar, rafine bir tasarıma sahip. 29 mm ve 34.5 mm’lik olmak üzere iki farklı boyutta yer alan saat kasalarında quartz mekanizma, saat 6 hizasında tarih göstergesi ve kadran köşelerinde ışıklı meneviş bulunuyor. LINK modelinin özgün bilezik tasarımının S şekli de, bu koleksiyon için yeniden ele alındı. TAG Heuer bir kez daha şıklık, rahatlık ve şiirsel bir tasarımı, haz alınacak bir saatyaratmak üzere biraraya getirmiş bulunuyor.
YILDIZLARA YAKIŞAN BİR TASARIM
Filmlerde kendiliğinden ışık saçan, kamerayı kendine aşık eden film yıldızları gibi Link Lady koleksiyonu da adeta bir yıldızmışcasına parıldıyor. Koleksiyonun, özellikle sade ve şık bir kadınsılığın karşılığı olarak sunduğu Diamond Star modeli, Haute Couture etkisiyle saati takan herkesi bir film yıldızına çeviriyor.
TAG Heuer tasarım ekibinin bir yıldıza yakışan tasarım yaratma uğraşları sonucunda ortaya çıkan bu model, güçlü mekanizması ve eşsiz teknik üstünlüğüyle fark yaratıyor. Safir kristal camdan sonsuzluğa uzanan her saniyenin gelişinin izlenebileceği modelde 18 ayar pembe altın ve tam 192 adet pırlanta kullanıldı. Mekanik ve estetik bir harika olarak bu tasarım, kadınsılığını her koşulda sürdürmek isteyen kadınlar için yaratıldı.
SOFİSTİKE BİR STİLİN TAMAMLAYICISI
Tamamen pembe altından yapılan ve 29 mm’lik kasasıyla sunulan bu modelde kadran 11 adet pırlantayla çevrili. Bezelde yer alan Roma rakamları zamansız şıklığın temsilcisi olurken kusursuz estetiğiyle bu model iş dünyasında gücüyle kendine yer edinmiş tüm kadınlara hitap ediyor. İki renkli paslanmaz çelik ve altın karışımı bileziğiyle göz alan bu model, sofistike bir stili tamamlıyor.
ÇEKİCİLİĞİ YENİDEN TANIMLAYAN BİR MODEL
Gösteriş ve lüksten ödün vermeksizin saat kullanımında paslanmaz çelik tercih eden kadınlar için tasarlanan bu modelde 47 adet 1.4mm’lik pırlanta bulunuyor. Bezel etrafında konumlandırılan pırlantalar kadranda yer alan 11 pırlantalık seti tamamlıyor. Parlaklığıyla göz alan bu model adeta bir mücevher olarak zamanı belirtmekten çok daha fazlasını yapıyor.
SADE VE ŞIK STİLİNDEN ÖDÜN VERMEYENLERE
Link Lady en yalın versiyonunda bile yine stil sahibi. Paslanmaz çelik bilezik ve 11 pırlantalık saat kadranıyla bu model 29 mm ve 34.5 mm’lik kasa boyutlarıyla sunuluyor. Mükemmel kıvrımlar, eşsiz uyum ve doğal bir zerafet bu saati tanımlayan en önemli özellikler…
İsviçre, Saint-Imier’de 1860 yılında Edouard Heuer tarafından kurulan TAG Heuer – 1860’dan beri – özellikle kronografları ve üstün hassaslığıyla, lüks saat ustalığı konusunda tarihine damgasını vurmuştur. İsviçre’nin prestijli saat ustalığında bir efsane ve en yenilikçi markalarından biri olan TAG Heuer, dünyadaki en kusursuz kronograflarını ve kol saatlerini  yaratmak için, spor dünyasına olan bağlılığını koruyarak kendini geliştirmiştir. TAG Heuer, saniyenin 1/10, 1/100, 1/1000 ve hatta 5/10.000 ‘ini ölçebilen yüksek hassasiyetli lüks kronogrof üretiminde dünya lideridir. 2012’de, bu başarılar sayesinde TAG Heuer, Cenevre Saat Üretimi Büyük Ödülü ”Aiguille d’Or” adındaki dünyanın en çok arzu edilen saat ustalığı ödülüne layık görüldü.
1920 Olimpiyat Oyunlarındaki resmi zaman tutuculuğundan, efsanevi Indy 500 yarışlarının günümüzde resmi saati ve kronografı olmasına  — saniyenin 1/10,000’ini ölçebilen duyarlıkta kronograflar üretmesiyle– ; TAG Heuer, yenilikçilik, mükemmellik, performans ve prestij arayışını aralıksız bir şekilde sürdürmektedir. Bu tutku, F1 Vodafone McLaren Mercedes takımıyla ve bu takımın dünya şampiyonu pilotu Jenson Button’la,  Le Mans 24 Saat ve dayanıklılık yarışlarında Audi Sport’la ve Monaco Grand Prix’si için Monaco Otomobil Kulübü’yle işbirliklerine olanak sağladı. TAG Heuer aynı zamanda, 34’üncü Amerika Kupası sahibi ve 2012-2013 Amerika Kupası Dünya Serisi’nin kazananan “Oracle Racing” ile de işbirliği içindedir. TAG Heuer, aktris Cameron Diaz, aktör Leonardo DiCaprio, Shah Rukh Kahn,  Chen DaoMing ve WTA tenis şampiyonu Maria Sharapova gibi aktif ve sosyal sorumluluk sahibi elçileriyle, her zamankinden daha eşsiz bir prestij ve performans örneği sergiliyor.
Bugün, TAG Heuer, Calibre 1887 adını verdiği, kendi üretimi olan ve mekanizmasında; 1887 yılında Heuer tarafından  icat edilen salınım çarkı bulunan bir makina üretiyor.  Ayrıca, kayışlarla çalışan parçalara sahip olan Monaco V4, saniyenin 1/100’ini ölçebilen hassasiyetteki Carrera Mikrograph ve Mikrograph platformunda geliştirilen, nefes kesen 50Hz hareketli çifte tourbillion’a sahip olan Carrera MikrotourbillionS’i üretiyor. Bu olağanüstü düzeydeki kusursuz saat ustalığı, şirketin İsviçre saat yapımında en seçkin kuruluş olan Fondation de la Haute Horlogerie’nin (FHH) bir üyesi olmasını sağlamıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here