Ana sayfa HABERLER ELMAS ve PIRLANTA Tiffany&Co. İkonik Tek Taş Yüzüğün 130. Yılını Kutluyor

Tiffany&Co. İkonik Tek Taş Yüzüğün 130. Yılını Kutluyor

729
0
PAYLAŞ
Dünya devi Tiffany&Co. ikon olmuş tektaş pırlantayüzüğün neden nişan ve evliliklerde sembol haline geldiğini ve Tiffany® Setting kalite stardartlarını vurgulamak için ”I Wıll” reklam kampanyası başlattı.
Kampanyada özellikle öne çıkarmak istedikleri Tiffany® Setting bundan 130 yıl evvel, usta zanaatkarların gerçek bir miras bıraktıkları.
Tek taşla mükemmelliği yakalmış olan zanaatkarlar diğer klasik altı tırnak tek taşlardan farklı olarak,  dünyadaki en iyi pırlantaların 99,96%’sını kabul etmiyoruz ve mükemmel elması ararken, Tiffany kalite stardartları 4c kuralının daha da ilerisine giderek, 5.c olan ihtişam ve eşsiz parlaklığı simgeler.
Reklam kampanyasında onurlandırmak istenilen usta zanaatkarlar isçiliklerini anlatırken,pırlanta parlatıcısı Jorge Jimenez der ki ; Pırlanta 57 fasetten oluşuyor, eğer sadece 56 faset mükemmel halde parlarsa ben onu bile başarısızlık olarak görürüm, ancak 57 faseti muhteşem parlamalı.
Tiffany markası sürdürülebilirliği konusuna değer verip, kaliteli elmasları kendi madenlerinden tedarik eder ve sonra yine mükemmel olan kendi tesislerinde, kesim ve parlatma işlemini gerçekleştirir.

TIFFANY&CO. İKONİK TIFFANY SETTING TEK TAŞININ 130. YILINI KUTLUYOR.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here