Ana sayfa HABERLER Yeni SEIKO Premier koleksiyonu şıklığınızı tamamlıyor…

Yeni SEIKO Premier koleksiyonu şıklığınızı tamamlıyor…

629
0
PAYLAŞ

Yeni SEIKO Premier koleksiyonu şıklığınızı tamamlıyor…

‘Klasikliğin ve modernliğin birleştiği yerde, Premier koleksiyonunun özü yatar. Zıtlıklar arasındaki yaratıcı uyum, en son teknolojiyi ve mimari tasarımı kucaklayan saatten esinlenmiştir.’

SEIKO Premier yeni bayan koleksiyonu, klasik ilhamları modern yorumlarla harmanlayan şık tasarımlarla bayanların beğenisine sunuluyor. Koleksiyon, çelik bilezik ve deri kayış seçeneklerine sahip. Çerçevede yer alan 24 adet pırlanta göz kamaştırırken, kadranında yer alan romen rakamları ve sedef ışıltısı bayanların ilgisini çekiyor.

Kinetic Direct Drive Moon Phase Seiko Premier’den erkekler için yeni Kinetic Direct Drive Moon Phase modeli. Enerji sadece rotoru hareket ettirerek değil tepeyi çevirerek te depolanıyor. Tepeyi çevirdiğiniz zaman güç rezervi göstergesi fonksiyonu gerçek zamanlı güç üretim göstergesine dönüşür ve tepeyi çevirerek saate ne kadar enerji ürettirdiğini size gösteriyor. Kinetik Direct Drive Moon Phase ile güç sizde ve başka hiç bir saatte olmayan güç transferine şahit oluyorsunuz. Bu olağanüstü kalibre ve yeniden yenilenen Premier kasa ile, klasikten ilham alan yorum her zamankinden daha modern.

Özellikleri;

Enerjisini vücudunuzun hareketinden alır. Direct drive göstergesi ile güç rezervi ve gercek zamanlı güç üretimi gösterilir.

Mehtap göstergesi ve el ile kurulabilme özelliği mevcuttur.

 

Güç rezervi yaklaşık 1 aydır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here