Ana sayfa HABERLER ELMAS ve PIRLANTA Zarafet Timsalleri ….. Işıltısıyla büyüleyen pırlanta, kadınların her daim vazgeçilmez aksesuarı oldu…

Zarafet Timsalleri ….. Işıltısıyla büyüleyen pırlanta, kadınların her daim vazgeçilmez aksesuarı oldu…

778
0
Zarafet Timsalleri
Işıltısıyla büyüleyen pırlanta, kadınların her daim vazgeçilmez aksesuarı oldu…
ekim14b-storks-zarafet-timsalleri-kuyumistanbul
Pırlanta dendiğinde şüphesiz ilk akla gelen, tektaş… Storks klasikleşen tektaş, beştaş, tamtur pırlantalara yeni bir soluk getiriyor. Tasarımlarında farklı montür seçenekleri ile karşımıza çıkan Storks’un   tektaş, beştaş, ve tamtur alyansları kadınların vazgeçilmez birer parçası haline dönüşüyor.
ekim14c-storks-zarafet-timsalleri-kuyumistanbul
Mücevher sektörünün lokomotif markası Storks…
Storks mücevherat franchising sistemiyle çalışan, iç ve dış pazarda mağazaları bulunan, 1997 yılından bu yana mücevher sektörünün lokomotif markasıdır. Sümer Kuyumculuk tarafından oluşturulan Storks markasının; NuruOsmaniye’de tarihi İpek Yolu caddesinde bulunan merkez binasında Rolex ve Storks mağazaları ile yer alan marka, İstanbul Zeytinburnu’nda 1000 m2 kapalı alanı ile perakende satış mağazasına sahip.
ekim14d-storks-zarafet-timsalleri-kuyumistanbulMücevher sektörünün öncü markası Storks,  Ekim 2008’de Akaretler’de açtığı (D) Storks  mağazası ile yine bir ilke imza atarak Türkiye’de D kalitede mağaza açan ilk Türk mücevher markası olmuştur. ‘‘D’’ harfi, doğada nadir bulunduğu için elmas ve pırlantada en değerli kabul edilen renksiz, saf ve şeffaf beyazlığı simgeliyor. Şıklığın ve zarafetin simgesi Rolex’in Türkiye’deki resmi temsilcilerinden biri olan Storks; Antalya Laura AVM, Beşiktaş Akaretler, Nuruosmaniye İpek Yolu caddesi, Zeytinburnu Storks’dan sonra Bursa Anatolium AVM’de de Rolex tutkusunu yaşatıyor. Storks mücevher mağazaları zincirinin İstanbul Nişantaşı’nda satış sonrası hizmeti veren bir de resmi Rolex servisi bulunuyor. Storks resmi Rolex servisi, Avrupa Yakası’ndaki tek teknik servis olma özelliğini taşıyor. Rolex saatler, teknik serviste orijinal sistemler kullanılarak uzman kontrolünden geçiriliyor.
Ayrıntılı Bilgi için:
Ferda Serbest
Kurumsal İletişim Direktörü
Nuruosmaniye Cad.
No: 48 Çemberlitaş/İST.
Tel: 0212 514 17 95
Fax:0212 511 94 87
e-mail: ferda.serbest@storks.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here