Projenin Adı:

www.jewelleryistanbul.com / www.mucevhervesaat.com

www.kuyumistanbul.com olarak ta ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin en geniş bilgi tabanlı kuyum, takı ve saat portalı.

Projenin Amacı:

Ülkemizdeki altın, gümüş, mücevher, değerli ve yarı değerli taşlardan, aksesuar ve saat sektörü ile ilgili konularda faaliyet gösteren firmaların internet teknolojisinden yüksek oranda yararlanarak, portal sayesinde ülkemizdeki ve dünyadaki konuyla ilgili tüm kişi/kuruluşlara tanıtımının yapılması.

Kimler Yararlanabilir?

Altın, gümüş, pırlanta gibi değerli ve yarı değerli taşlı takı imalatçıları, değerli ve yarı değerli taş üreticileri, saat üretici ve distribütörleri, mücevherat üretimi ile ilgili malzeme ve ekipman üretici ve distribütörleri, aksesuar ve vitrin malzemesi üreticileri/tüccarları, kuyumcu yazılımları, güvenlik araçları, sektörel medya, dernek ve kurumlar.

Üyeliğin Yararları:

Firmalara ayrılmış olan alanda;
Firmanın iletişim bilgilerinin Türkçe ve İngilizce olarak ( yetkili kişi, adres, e-posta, fax vs) görüntülenmesi,
Firmanın ürünleri hakkında İngilizce/Türkçe hazırlanmış detaylı bilginin görüntülenmesi,
25 adede kadar ürün resimlerinin yayınlanması, yeni görsel verildiğinde değiştirilmesi
Üyelik müddetince bir adet e-posta hesabı (firmaismi@jewelleryistanbul.com şeklinde) firma adına ücretsiz olarak tahsis edilmesi.
Firmanın web sitesi varsa bu alandan erişim ücretsiz olarak sağlanacaktır.
Yıl içerisinde firmayla veya ürünlerle ilgili yayınlanması istenen etkinlikler olduğunda bülten tarafımıza iletilmesi ile portalda tanıtımın yapılması.
Üyelik müddetince jewelleryistanbul.com’ a ait Sosyal Medya Platformlarında ücretsiz yayınlanmak.
Portal marifetiyle çok büyük bütçe gerektiren arama motoru optimizasyonu çalışmalarından sadece üyelik bedeli karşılığında yararlanabilmek.

Reklam Alanları :

Ana ve alt sayfalarda firmanızı, ürünlerinizi, etkinliklerinizi çarpıcı bir şekilde tanıtabilmeniz amacıyla reklam alanları belirlenmiştir. Bu alanlarda yer alacak reklamlarınız (banner) web sitenize direkt olarak yönlendirilecektir.

jewelleryistanbul.com / www.mucevhervesaat.com Hakkında Teknik Bilgiler:

Uzun zamandır yayın hayatında olan portalımız, başta ülkemiz olmak üzere , dünyanın her ülkesinden ziyaretçi almaktadır.
Başta Google olmak üzere hemen tüm arama motorlarında yüksek bulunabilirlik oranına sahiptir.
Arama motoru optimizasyonu (SEO) ile ilgili olarak teknik ekibimizin çalışmaları aralıksız olarak devam etmekte olup binlerce web sitesi ile köprü bağlantı kurulmuştur.
Birçok kelimede üst sıralarda bulunabilirliği bulunmaktadır. (gold manufacturer, jewellery, silver manufacturer gibi)
Yönetim stratejilerimize bağlı olarak devamlı olarak değişkenlik göstermekle beraber belli kelimelerde (mücevherat, jewellery, gümüş takı vb.) Google reklamcılığı ile bulunabilirlik çalışmalarına destek verilmektedir.

Scroll to Top