thetrendandstyle.com

Somut Medya İnternet Ltd. bünyesinde verdiğimiz İnternet Danışmanlığı hizmetimizin başarılı bir başlangıç noktası olan www.jewelleryistanbul.com ‘un elde ettiği başarıyı www.WorldWeddingGuide.com ile devam ettirerek www.theTrendandStyle.com sitesini oluşturduk.

Her biri kendi alnında niş birer organizasyon olan sitelerimizde , konusunda lider ve yenilikçi markaları tanıtmaya devam ederken, gerçekten başarılı çalışmalar imza atarak bağlı bulundukları (yer aldıkları) sektörde ön sıralara çıkan firmaları da desteklemeyi amaç edindik.

Sadece firmadan firmaya (B2B) ticaret olanaklarını değil, aynı zamanda firmadan tüketicilere (B2C) doğru ticaretinde gelişmesine yönelik olarak tasarlanan sitemizde , münferit ziyaretçiler üye olan firmalar ve ürünleri hakkında yorumlarını bırakabilecekler. Ziyaretçilerimiz Forum bölümümüz kanalıyla moda dünyasındaki trendler hakkında fikir alış-verişinde bulunabilecekler.

Sitemiz içeriğini Yaşam Tarzı, Yüksek Teknoloji, Seyahat ve Lüks Tüketim Maddeleri şeklinde özetleyebiliriz. Yukarıda sayılmış ana başlıklarla alakalı alt başlıklar ile konular detaylandırılmaktadır.

Lüks tatil beldelerinden, dünyaca tanınmış SPA merkezlerine, ses ve görüntü aletlerindeki son gelişmelerden, son teknolojiyle üretilmiş motorlu araçlara, tasarım harikası mücevherlerden , haute couture çalışmalara geniş bir yelpaze sizleri bekliyor.

Vakit geçirmeden Moda ve Trendin belirlendiği yeni dünyadaki yerinizi alın !

modaveluksyasam logo 600x600

worldweddingguide.com

Ülkemizin yurt dışında en tanınmış düğün ve evlilik hazırlıkları rehberidir.

Düğün ve evlilik hazırlıkları yapan gelin ve damat adaylarının tüm ihtiyaçlarıyla ilgili haber ve makalelere ulaşabilecekleri bir ortamdır.

Projenin Amacı:

Ülkemizdeki düğün ve evlilik hazırlıkları sektörü ile ilgili konularda faaliyet gösteren firmaların internet teknolojisinden yüksek oranda yararlanarak, portal sayesinde ülkemizdeki ve dünyadaki konuyla ilgili tüm kişi/kuruluşlara tanıtımının yapılması.

Kimler Yararlanabilir?

Gelinlikçiler, abiyeciler ve moda evleri, damatlık üreticileri, çiçekçiler, düğün organizasyon firmaları, düğün fotoğrafçıları, pastahaneler, iç çamaşır üreticileri, gelin takı ve alyans üreticileri, davetiye baskı firmaları, düğün mekanları, oteller ve balayı destinasyonları, seyahat acentaları ve tur şirketleri, araba kiralama firmaları, hediye üreticileri, ev tekstil ürünleri üreticileri, dans dersi verenler, DJ ve müzik firmaları, çeyizlikçiler, kuaförler, makyözler, mobilya üreticileri, ev dekorasyon firmaları, mimarlar, bankalar ve finans kuruluşları.

dugunveevlilikhazirliklari logo 600x600

jewelrytrendsetter.com

jewelrytrendsetter.com mücevher ve saat sektörü ile ilgili yerel ve uluslararası kurum ve firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.

jewelrytrendsetter.com mücevher ve takı üretimine ilişkin altın, gümüş, elmas, değerli ve yarı değerli taşlar, kıymetli taş ve yarı değerli taş üreticileri, saat üretici ve distribütörleri, yan sanayi malzeme ve ekipman üreticiler, kuyumcu yazılımları, güvenlik araçları, vitrin malzemeleri ve aksesuarlar, sektörel dergiler, dernek ve kuruluşların iletişimlerinin, haber ve basın bültenlerinin yayınlanabileceği bir dizindir.

jewelrytrendsetter logo 600x600

weddingtrendsetter.com

weddingtrendsetter.com evlilik ve düğün sektörü haberleri ile ilgili yerel ve uluslararası firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.

weddingtrendsetter.com özellikle gelinlik, damatlık, davetiye, nedime elbiseler, düğün takıları, saat, alyanslar, düğün pastaları, balayı alternatifleri, düğün organizasyonları, vs konularında çalışan firmaların iletişim , haber ve basın bültenlerinin yayınlandığı uluslararası bir platformdur.

Gelin ve damatlar yorucu geçen evlilik hazırlıkları süresini weddingtrendsetter.com ile çok daha kolay atlatabilirler. Aynı zamanda şirketler ürün ve hizmetlerini uluslararası alanda tanıtım imkanı ve yeni pazarlama fırsatı bulabilirler. weddingtrendsetter.com Gelin ve Damatlar için vazgeçilmez bir referans kaynağıdır.

weddingtyrendsetter logo 600x600
Scroll to Top