KOBİ'lere verdiği hizmet yelpazesini her geçen gün genişleten Somut Medya İnternet Reklamcılığı yeni bir hizmetiyle ses getirmeye devam ediyor.

Kısıtlı imkanlarla faaliyetlerini sürdürmeye çalışan başta Küçük ve Orta Ölçekli Firmalar (KOBİ), sonrasında tüm firmalara ve girişimcilere İnternet Dünyası’na giriş yapabilmeleri için olağanüstü bir hizmet sunan firmamız Sanal Dünyadaki Problemlerinize SOMUT Çözümler üretmeye devam ediyor.

Günümüzde sadece bir web sitesi kurmak yeterli olmamakta, onun tanıtımı da önem kazanmaktadır. Sosyal Medya hesaplarının oluşturulması ve idaresi gerekmektedir. SEO, Yani arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek için Arama Motoru Optimizasyonu faaliyetlerinde bulunmak gereklidir.

Bu faaliyetlerin yapılmaması durumunda web sitenizin, basılı bir kartvizitten öteye işlevi olmayacaktır. Yani birisine bildirdiğiniz takdirde ziyaretçi alacaktır.

Halbuki web sitesi yaptırmanın temel amacı, tanımadığınız potansiyel müşterilerinizin İnternet’te arama yaparak web sitenize ulaşmaları ve sizin haberiniz olmadan ürün ve/veya hizmetleriniz hakkında bilgi sahibi olarak, sizinle iletişim kurmaları ve sizin SATIŞLARINIZI kısacası KARLILIĞINIZI ARTTIRMAKTIR.

Bütün bu işlemler doğal olarak profesyonellik gerektirmekte, siz başa çıkamayacağınız için ilave iş yükü doğurmaktadır.

Somut Medya İnternet Reklamcılığı size bu paket ile büyük kolaylık sunmaktadır.

Üstelik son derece uygun ve bir yıl boyunca değişmeyen fiyatlarla.

Siz işinizi yapın , BİZ Marka’nızı dünyaya tanıtmaya devam edelim.

Paket İçeriği;

  • Sizin belirleyeceğiniz bir alan adı (domain),

  • Bu alan adı üzerine tasarlanıp kurulacak bir web sitesi, Web sitenizin barındırma (hosting) hizmeti, 

  • Beş adet Sosyal Medya Hesabı (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Pinterest) kurulumu ve işletimi,

  • 12 adet tanıtım yazısı hazırlama ve bu yazıların Somut Medya İnternet Network kapsamındaki sitelerde yayınlanması, Sosyal Medya Hesaplarında paylaşımı, 

  • Tarafınızca hazırlanacak 12 adet basın bülteninin Somut Medya İnternet Network kapsamındaki sitelerde yayınlanması, Sosyal Medya Hesaplarında paylaşımı, 

  • Tarafınızca hazırlanacak reklamın (banner) Somut Medya İnternet Network kapsamındaki sitelerde 6 ay süreli olarak yayınlanması,

Bütün bu hizmetlerin hepsi YILLIK TL. 4.000.- + KDV

Somut Medya İnternet Reklamcılığı bünyesindeki portallardan birine kayıt olmanız yeterli!

Portallar hakkında bilgi için tıklayınız Somut Medya İnternet Network

Web sitemiz üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Beğendiğiniz ürünü not alarak bizimle telefon veya e-posta yoluyla temas kurabilir, iletişim sayfamızdan mesajınızı yazabilirsiniz. Destek ekibimiz 24 saat içinde sizi arayacaktır.