Ana sayfa HABERLER Ünlü Saat Markaları ve 2017 Kol Saati Modelleri

Ünlü Saat Markaları ve 2017 Kol Saati Modelleri

0
Ünlü Saat Markaları ve 2017 Kol Saati Modelleri

Bugünkü bültenimizde dünyaca tanınmış saat markaları ve onların trend olacak 2017 Kol Saati Modelleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Gerek kadınlar için, gerekse erkekler için günümüzün vazgeçilmez aksesuarlarından kol saati konusunda dünyanın ünlü markaları büyük bir rekabet içerisindeler.

Ünlü Saat Markaları ve 2017 Kol Saati Modelleri

Dünyanın ünlü saat markaları arasında güçlü bir yere sahip olan Gc Saatleri ilk konumuz.

2017 Kış saat modelleri arasında iddialı bir tasarım geliştirmiş olan Gc Saatleri, Gc-3 Sport erkek kol saati ile koleksiyonuna güçlü bir model daha eklemiş oldu. Sofistike ve maskülen şıklığın cazibesi Gc-3 Sport, . TL. 3.399.- fiyatı ile vitrinleri süslüyor.

Ünlü Saat Markaları ve 2017 Kol Saati Modelleri

 

 
İsviçre Yapımı Gc, kadınları da unutmamış.

Gc Lady Chic Cable, bezel çevresinde dikkat çeken, saatin kordonunda ve tepesinde yinelenen kablo motifi, koleksiyonu diğerlerinden ayrıcalıklı kılıyor.

2017 Kış sezonu kadın kol saatleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olacak Gc Lady Chic Cable, TL. 2.279.- fiyatı ile Saat&Saat mağazalarında ve firmanın online satış sitesinde.

Ünlü Saat Markaları ve 2017 Kol Saati Modelleri

Siz saat tutkunlarına tanıtmak istediğimiz diğer ünlü saat markası yine ülkemizde Saat&Saat mağazalarında ve firmanın online satış sitesinde bulabileceğiniz Guess Saatleri.

2017 yılının yükselen trendi olacak hasır bilezik temasını erkek ve kadın kol saati modelleri ile bize Guess Saat markası tanıtıyor. Global moda sektörünün lideri Guess, modern ve vintage detayları buluşturarak bize hem günlük, hem de özel davetlerde taşıyacağımız kıyafetlere rahatça uyum sağlayacak hasır bilezikli kış 2017 sezonu kadın ve erkek saat modellerini sunuyor.

Ünlü Saat Markaları ve 2017 Kol Saati Modelleri
Skagen Unisex SKW Fiyat TL. 1.199.-

Saat&Saat’in tek yetkili Türkiye distribütörü olduğu, Danimarka kökenli Skagen saatleri, saat severlere 2017 kışında İskandinav Esintisi yaşatıyor.

Lacivert, siyah ve yeşil gibi koyu tonların ön planda olduğu kış 2017 Kol Saati Modelleri ‘nde  minimalist şıklığı vazgeçilmez gümüş ve altın ışıltısı ile tamamlıyor. İnce kasası ve bileziğiyle hem ait olduğu İskandinav kültürünün minimalist stilini öne çıkartıyor, hem de modellerinde sağlamış olduğu hafiflik özelliği ile saat tutkunlarına kullanım kolaylığı sağlamakta.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz