Anneler Günü hediyesi mücevher ve takı önerileri

Anneler Günü hediyesi mücevher ve takı önerileri

Anneler Günü hediyesi mücevher ve takı önerileri

Anneler Günü yaklaşırken, annelerimizi mutlu edecek en özel hediyeyi seçmek zor olabilir. Bu yazıda, tanınmış takı ve mücevher markalarından Anneler Günü hediyesi mücevher ve takı önerileri konusunda size fikir verecek bazı alternatifler sunacağız.

Anneler Günü hediyesi olarak mücevher ve takı almayı planlayanlar için seçim yaparken yardımcı olabileceğini düşündüğümüz fikirler;

Kolye;

Klasik bir seçim olmakla birlikte, kişiye özel hale getirilerek hediye edilebilir. Bütçenize uygun şekilde altın, gümüş veya platin gibi farklı metaller kullanılarak tasarlanabilir. Annenizin zevkine göre değerli veya yarı değerli taş ilave edebilirsiniz.

Küpe;

Annenizi mutlu edecek en özel anneler günü mücevherleri arasında yer alan küpeler,her zaman zarif ve şık bir seçimdir. Annenizin tarzına uygun olarak klasik veya modern bir küpe tasarımı seçebilirsiniz. Altın, gümüş veya platin gibi farklı metaller kullanılarak tasarlanmış küpeleri tercih edebilirsiniz.

Bileklik;

Anneler Günü’nde annenizi mutlu edecek en özel takı ve mücevherler arasında yer alan bileklikler, annenizin her zaman kullanabileceği bir hediye alternatifi olabilir. Zarif ve göz alıcı bir hediye olarak bileklikler, tek başına veya kolye ve küpe ile birlikte takılabilir.

Yüzük;

Anneler Günü hediyesi mücevher ve takı önerileri arasında yüzükler, sevginizi ve bağlılığınızı göstermenin en güzel yollarından biridir. Günlük kullanım için daha modern, günlük kıyafetleriyle kombinleyebileceği, gümüş kullanılarak tasarlanmış yüzük modelleri tercih edilebilir.

Saat;

Annenizin kalbini ısıtacak mücevher ve takı hediye alternatifleri arasında sayılabilecek saatler, hem kullanışlı hem de şık bir hediyedir. Annenizin tarzına uygun olarak seçeceğiniz klasik veya modern bir saat, kullanışlı bir hediye alternatifi olarak gösterilebilir. Bütçenize uygun olarak altın, gümüş veya paslanmaz çelik gibi farklı metallerden imal edilmiş kol saati modellerini tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Anneler Günü Mücevher Hediyeleri

Anneler Günü hediyesi mücevher ve takı önerileri yazımızın bu bölümünde, alacağınız hediyeyi kişiye özel hale getirmek için neler yapabileceğinizi açıklamaya çalışalım:

  • Hediyeyi daha özel hale getirmek için annenizin doğum taşı kullanılarak tasarlanmış bir aksesuar seçebilirsiniz.
  • Tasarım esnasında özel bir sembol içeren bir takı sipariş edebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz takı üzerinde annenize evlilik yıldönümünü veya özel bir günü anlatan bir not, tarih yazdırabilirsiniz.
  • Sonsuzluk sembolü, annenizin sınırsız sevgisini ve fedakarlığını temsil eden mükemmel bir seçenek olabilir.
  • Anne-çocuk teması kullanılarak tasarlanmış takılar ilgi çekici olabilir.

Anneler Günü’nde Ona Ne Hediye Alsam? En Güzel Mücevher ve Takı Önerileri

  • Satın almadan evvel güvenilir bir satıcıdan alışveriş yaptığınıza emin olun. Tanınmış markaları tercih edin.
  • Eğer online mağazadan satın alma yapıyorsanız daha dikkatli olun ve önceden yapılmış yorumları araştırın.
  • Seçtiğiniz mücevher veya takının garanti sertifikasına sahip olmasına dikkat edin.
  • Hediyenizi şık bir hediye kutusu içinde, özel bir notla vermeye özen gösterin.

Ariş Pırlanta’dan %50’ye Varan ‘Annelere Teşekkür’ İndirimi!

Ariş Pırlanta, bir ömür hayatımızda olan ve “Hiç Solmayan Çiçeklerimiz, Annelerimiz” için %50’ye varan teşekkür indirimi başlattı. 

Bu Anneler Günü’nde ‘Hiç Solmayan Çiçeklerimiz, Annelerimiz’e yaraşır güzellikte mücevherler hediye ederek teşekkür edin. Ariş Anneler Günü kampanyası ile, annesine eşsiz bir hediye almak isteyenlere yüzde 50’ye varan fiyat indirimi sunuyor. Tüm ürünlerde geçerli olacak kampanya 12 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Ariş Pırlanta’dan %50’ye Varan ‘Annelere Teşekkür’ İndirimi!

Anneler Günü hediyesi mücevher ve takı önerileri

Bir ömür teşekkür etsek az

Hiç solmayan çiçeklerimiz, annelerimize bir ömür ne yapsak az kalır. Her daim hayatımızda oldukları için şükrettiğimiz annelere bir gün değil her gün teşekkür ederiz. Bu özel günde biricik annelerimize hayatımıza renk kattıkları için Ariş Pırlanta’nın birçok değerli taşlarıyla tasarlanan takılarını özel kampanyası ile sonsuz sevginizi ifade edin.

Zengin seçenekler

Ariş’in altın ve pırlanta tasarımlarının yanında zümrüt, safir, yakut, zültanit, elmas gibi değerli taşlardan üretilen kolye, bileklik, küpe ve yüzük modellerinden birisi ile annenize olan sevginizi birçok anlamlı şekilde ifade edebilirsiniz. Günlük kombinlerden özel davetlere kadar şıklığına özen gösteren annelerin her an kullanılabileceği çok çeşitli modeller %50’ye varan teşekkür indirimiyle Ariş Pırlanta’da sizleri bekliyor.

Damiani’nin Anneler Günü’ne Özel Mücevher Seçkisi

Damiani; Anneler Günü’nü güzellik, zarafet ve stile övgü niteliğindeki göz alıcı mücevherleriyle kutluyor.

İtalyan lüks mücevher evi Damiani, Anneler Günü için her kadının koleksiyonunda bulunması gereken eşsiz parçaları bir araya getiriyor. 

D.Icon koleksiyonundan seramik, pembe altın ve pırlantayla tasarlanmış yüzükler, siyah, beyaz ve kapuçino tonu seçenekleriyle sunuluyor. Öz güvenli ve feminen bir karakterden ilham alan Eden koleksiyonu ise beyaz altın ve pırlanta mücevherleriyle annelerin paha biçilmez değerini taçlandırıyor. 

Damiani’nin çok özel mücevherleri, her kadına uygun benzersiz birer hediye alternatifine dönüşüyor.

Mavi ve Gümüş’ün Zarafeti Anneler Günü’nde Saat&Saat’te

 
Tasarımlarında taşıdığı çizgilerle her tarza klasik bir şıklık katan Emporio Armani, bu Anneler Günü’nde gümüş ve mavinin benzersiz uyumunu sunan iki farklı modelle Saat&Saat mağazalarında.

 Emporio Armani’nin Anneler Günü için sunduğu iki farklı saat modeli, adeta zarafetin ve şıklığın dansını temsil ediyor. Şehirli ve özgür ruhlu doğasıyla Emporio Armani’nin 32 mm’lik yuvarlak çelik kasaya sahip olan ilk modeli, göz alıcı mavi kadranıyla dikkat çekiyor. Bezelindeki kristal taşlarla zarif bir çizgi yakalayan bu model, rose gold rengindeki indeksleriyle dikkat çekiyor. Saat 6 yönündeki tarih göstergesi, ise sade kadranın tamamlayıcısı oluyor. 

Şıklığı ve modernliği bir araya getiren Emporio Armani’nin bir diğer modeli ise gümüşün dinginliğini ve mavinin büyüleyici tonlarını bir araya getiriyor. Taşların ışıltısını bu kez mavi kadrana taşıyan bu modelde, yine rose gold rengindeki zarif göstergelerin arasına yerleştirilmiş 5 sıra kristal taşlar dikkat çekiyor. 

Lüksü Seven Anneler, Versace’nin Gösterişli Modeli V-Code Lady ile Göz Alıyor

Anneler Günü hediyesi mücevher ve takı önerileri arasında Saat&Saat’in lükse yön veren markası Versace, şıklık ve zerafetin kusursuz bir şekilde işlendiği yeni modeli V-Code Lady’i, Anneler Günü için eşsiz hediye seçenekleri arasında sunuyor.

Versace’nin ihtişam ve estetiğin sınırlarını zorlayan V – Code Modeli’nde, altın ve gümüş tonlarının mükemmel uyumu cesur bir tasarımla birleşiyor. Görkemli yeşilin hakim olduğu kadranda ki Greca deseni 3 boyutlu bir görünüm yaratarak etkileyici bir tasarım sunuyor.

Medusa motifiyle Versace’nin kimliğini yansıtan özgün tasarımlı saat modelleri Saat&Saat mağazalarında

Messika’dan Göz Alıcı Anneler Günü Seçkisi

“Trendler değişir, tarzlar gelişir ancak bir annenin sevgisi pırlanta kadar ebedidir” inancıyla göz alıcı bir kampanyaya imza atan Messika Paris, ilkbaharın en güzel pazar gününü aydınlatarak dünyanın dört bir yanındaki anneleri kutluyor.

“Annem, tamamlayıcım, güç kaynağım, ikinci benliğim: nesilden nesle aktarılıp, iki kişi arasında paylaşılan mücevherler ve ebedi pırlantalar.”
 

İki farklı mizaç, iki ayrı kişilik. Doğaları gereği barındırdıkları farklılıklara rağmen mükemmel bir uyum içindeler. Anne ve çocuğu arasındaki eşsiz bağın ışıltılı bir yansımasını simgeleyen My Twin koleksiyonu, tüm zarafetiyle zıt karakterlerin dünyasına odaklanıyor. Oval formun zümrüt kesimi ile buluşması, sonsuza dek sürecek bir bağlılık sunan iki özel pırlantaya hayat veriyor. Hem birbirlerine doğru çekilip hem de birbirlerinden uzaklaşan formlar, kusursuz bir denge içinde modellere zamansız ve sofistike bir dokunuş ekliyor. 

Anneler Günü’nde yüksek mücevher evi Messika, çocuğun annesine duyduğu sevginin güzelliğini bu ikonik koleksiyonla ortaya çıkarıyor. Tasarımların merkezine yerleştirilmiş pırlantalar, feminen silüetlerin kıvrım ve kenarlarını mükemmel biçimde zenginleştiriyor. Zarif ve modern parçalar, ilk bakışta göz kamaştırıyor. Küpelerden bilezik ve kolyelere kadar My Twin mücevherleri, geniş bir ürün ve duygu yelpazesine yayılarak sevgisiyle her an ışık saçan kadınların gözlerine bir parıltı daha ekliyor.

Scroll to Top