2024 Yaz Erkek Kol Saati Modelleri

Yaz Erkek Kol Saati Modelleri

2024 Yaz Erkek Kol Saati Modelleri hakkında hazırladığımız basın bülteni ile 2024 yaz sezonu erkek kol saati modasını yakından takip edebileceksiniz.

Yazın Tarzını Tamamlayacak Yaz Erkek Kol Saati Modelleri

Yaz aylarının enerjisine ve tarzına uygun yaz erkek kol saati modelleri mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz! En trend ve şık modellerden, klasik ve zamansız tasarımlara kadar geniş bir yelpazede seçenekler sizi bekliyor.

Yaz Erkek Kol Saati Modellerinde Neler Var?

 • Hafif ve rahat kordonlar
 • Canlı ve enerjik renkler
 • Sportif ve klasik tasarımlar
 • Su geçirmez özellikler
 • Akıllı saat seçenekleri

Stiliyle Fark Yaratmak İsteyenlere:

 • Metal kordonlu ve renkli kadranlı modeller
 • Desenli ve deri kordonlu tasarımlar
 • Vintage ve retro modeller

Rahatlık ve İşlevsellik Arayanlara:

 • Silikon kordonlu ve dijital ekranlı modeller
 • Su geçirmez ve kronometreli modeller
 • Akıllı saatler ile sağlık ve spor takibi

Her Tarza Uygun Yaz Erkek Kol Saati Modelleri:

İlklerin 140. Yılı: Navitimer 41 ve Cosmonaute B12

Breitling, havacılık ve uzay simgelerini yeni ürünleriyle onurlandırıyor: Navitimer GMT ve Automatic 41 ile sınırlı sayıda üretilmiş, otomatik kurmalı Cosmonaute. Marka 140. yılını kutlarken, sporun süperstarları Erling Haaland ve Giannis Antetokounmpo da Navitimer kampanyasının başrollerini üstleniyor.
Diesel Mega Chief
2024 Yaz Erkek Kol Saati Modelleri – Diesel

140. yaşında Breitling; havada, karada ve denizde zaman tutma konusunda yaptığı yeniliklerden sürdürülebilirliğe dair dönüm noktalarına kadar, imza attığı tüm inanılmaz ilklerin hikayelerine dikkat çekiyor ve iki ikonunu öne çıkarıyor: Kronograf ve sayısal kaydırma cetvelini pilotlar için bir araya getiren ilk kol saati Navitimer ve Navitimer’ın 24 saatlik versiyonu, uzaya ayak basmış İsviçreli ilk kol saati Cosmonaute. Breitling, iki serinin de yeni versiyonlarını tanıtıyor: Navitimer GMT ve yeni otomatik kurmalı Cosmonaute ile Automatic 41.

Breitling CEO’su Georges Kern, “Tüm yıl boyunca 140 yılın ilkleri hakkında konuşacağız,” diyor ve ekliyor: “Ve bu iki saatin, Navitimer ile Cosmonaute, havacılık ve saatçilik için ne denli önem teşkil ettiğini dile getirirseniz abartmış sayılmazsınız.”

ÖZE DÖNÜŞ: ÇOK YÖNLÜ NAVITIMER GMT VE AUTOMATIC 41

Breitling, ticari uçuşun ortaya çıkmasında önemli bir role sahip. Markanın taşıta yerleştirilebilen kronometreleri öncelikle pervaneli uçaklarda, daha sonra da başlıca uçak üreticileri tarafından üretilmiş jetlerde standart cihaz haline geldi. Breitling Navitimer’ın tasarımı 1952’de ortaya çıktığında, o zamanlar yeni yeni gelişen sivil havacılığın pilotları arasında anında popülerlik elde etti.

Navitimer’da, pilotların tırmanma hızı ve yakıt tüketimi gibi kritik hesaplamalar yapmasını sağlayan dairesel bir kaydırma cetveli mevcuttu. Ticari havacılığın o parlak günlerinde saat, bileğe takılabilen orijinal bir araç bilgisayarıydı ve Breitling’e “Dünya havacılığının resmi tedarikçisi” ünvanını kazandırdı.

Sivil havacılık geliştikçe Navitimer’ın ünü de arttı ve sadece pilotları değil, Miles Davis ve Serge Gainsbourg gibi trend belirleyici isimleri de cezbederek hem havacılık dünyasında hem de popüler kültürde sevilen bir ikona dönüştü.

Breitling, 2022’de Navitimer serisini orijinal kronografla yeniden tasarlamaya koyuldu. Bugün, söz konusu güncellemeyi iki yeni yalın yorumla sürdürüyor: her biri 41 mm boyutunda bir GMT ve üç ibreli bir Automatic.

Bu parçalar; kronografı hariç tutup, dengeli kadran yapısını koruyarak Navitimer’ın ikonik görünümünü özümsüyor. GMT’deki 24 saatlik ölçeğin merkezi konumu ve Automatic’in net tasarımı karmaşık kaydırma cetvelini ön plana çıkarırken, genel estetiği de modernize ediyor.

Koleksiyonu rafine bir görünüme büründürmenin ötesinde Breitling, çağdaş bir dokunuş katmak amacıyla saate dişli bir bezel ekliyor ve dinamik bir ışık oyununa zemin hazırlayan cilalı ve fırçalanmış bitişleri art arda sıralıyor. Timsah derisi kayışlar ve kusursuz kelebek tokalı bilezikler, konfor ve kullanışlılık sunuyor.

Renk paletinde; paslanmaz çelik veya 18 ayar kırmızı altın kaplama siyah, mavi, gümüş, buz mavisi ve yeşil kadranlar ve Automatic’e özgü çift renkli bir seçenek yer alıyor. Tam altın versiyonlar, Swiss Better Gold (SBG) Association organizasyonunun çevresel ve sosyal standartlarıyla uyumlu bir şekilde elde edilmiş altını simgeleyen “Origins” etiketini taşıyor.

Klasik ile modernin birlikteliğini simgeleyen Navitimer’ın yeni versiyonu, saat tutkunları ve stil sahipleri için özel olarak tasarlanmanın yanı sıra, Breitling’in her saatinde mirasa ve yeniliğe ilişkin taahhüdünün izini sürüyor.

GERÇEK ZARAFET: OTOMOTİK KURMALI COSMONAUTE B12

1962’de Mercury Seven astronotu Scott Carpenter, Breitling’e benzersiz bir talepte bulundu: Uzay keşfi için Navitimer’ın tasarımını değiştirmek. Modelin sayısal becerisine hayranlık duyan Carpenter, yörüngede geceyi gündüzden ayıracak 24 saatlik bir kadrana ihtiyaç duydu. Breitling bu zorlu işe girişti ve sonradan Cosmonaute adı verilen kişiselleştirilmiş Navitimer, 24 Mayıs 1962’de Carpenter’a uzaydaki görevinde eşlik eden ilk İsviçre menşeli ilk kol saati oldu.

Şimdi ise Breitling’in 140. yılının şerefine, 24 saatlik bir zaman ölçer olarak sınırlı sayıda yeniden üretiliyor. Bu defa, ana değişiklik yer çekiminden ziyade günlük yaşamla ilgili: Otomatik kurmalı kronograf mekanizması, Breitling üretimi Caliber B12.

250 adetle sınırlı yeni model, yalnızca Breitling’in web sitesi ve butiklerinden temin edilebiliyor.  Saat; yeşil kadran, altın rengi rakamlar ve timsah derisi siyah kayışın mükemmel bir biçimde tamamladığı 18 ayar kırmızı altın kasasıyla öne çıkıyor. 

Saatin arka kasasında, B12 mekanizmasını kaplayan karşıt salınımlı ağırlığı açıkça görülüyor. 5 yıllık garanti süresi bulunan imalat kalibresi, yaklaşık 70 saatlik güç rezervi sağlıyor. Kasa arkasına kazılı “One of 250” yazısı, sınırlı sayıda üretime dikkat çekmekle birlikte, saatin inanılmaz hikayesini de açığa çıkarıyor: “Uzaydaki İlk İsviçreli Kol Saati/Navitimer Cosmonaute 24 Mayıs 1962”.

Astronotlardan ilham alıp, Dünya’daki yaşam için uyarlanmış yeni Cosmonaute, köklü mirası modern kullanım kolaylığıyla harmanlıyor.

KUSURSUZ SUNUM: ERLING HAALAND NAVITIMER EKİBİNE KATILIYOR

70 yılın ardından, Navitimer pilotların rotalarını belirlemekte kullandığı bir araç olmanın ötesine geçiyor ve kişisel yaşam yolculuklarını planlayanların simgesi haline geliyor.

Breitling bu önemli olayı; basketbol yıldızı Giannis Antetokounmpo, Amerikan Bale Tiyatrosu baş dansçısı Misty Copeland, kâşif Bertrand Piccard ve Oscar ödüllü aktris ve yapımcı Charlize Theron’ın yer aldığı Navitimer ekibini gururla sunan “NAVITIMER – FOR THE JOURNEY” kampanya serisiyle kutluyor.

Şimdi Navitimer 41 kampanyası kapsamında takıma, Antetokounmpo ile yeni bir üye katılıyor: futbol idolü Erling Haaland.

2022’den beri Breitling’in elçiliğini yürüten Haaland, markanın yıl dönümünde Navitimer’ın yüzü olmaktan duyduğu heyecanı şöyle açıklıyor: “Breitling’in ikonunu temsil etmekten büyük gurur duyuyorum. Bu sene insanlar, Breitling’in ne kadar çok ilki gerçekleştirdiğini gördüklerinde şaşıracaklar. Kurulduğu günden bu yana Breitling, birçok açıdan çığır açıcı oldu.”

Gant saatleri ile tarzınızı modern ve özgün dokunuşlarla tamamlayın.

Dinamik tarzıyla ön plana çıkan Gant, modern ve özgün saat tasarımlarını üstün kalitesi ile birleştirerek tarzı ve kaliteyi bir araya getiriyor. Arıkan Group’un bünyesinde bulunan marka, özgür ruhlu ve yüksek enerjiye sahip kişileri şık spor bir görünümle buluşturuyor. Çağdaş ve modern duruşuyla zamanın dinamizmini yansıtan Gant saatlerinin her ayrıntısı çağdaş bir stilin tamamlayıcısı oluyor.

2024 Yaz Erkek Kol Saati Modelleri – Gant

Her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ve yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkan Gant saatleri zamanın dinamizmini yansıtıyor. Modern çizgileri sahiplenen Gant saatleri, sade ama dikkat çekici bir stilin kapılarını açıyor. Hareketli bir yaşam tarzını benimseyerek hayatın coşkusunu her daim canlı tutma imkanı sunan tasarımları, her ana mükemmel bir uyum sağlıyor.

Estetik ve Canlı Bir Tarzın İmzası

İster gece ister gündüz spor şık kıyafetlerler rahatlıkla kombinlenebilen Gant saatleri yaşamı dinamik bir tempoda yaşayan kişilere hitap ediyor. Minimal boyutlardan göz alıcı tasarımlara, deri kayışlardan renkli kadranlara kadar uzanan birbirinden kullanışlı modelleriyle, her yeni koleksiyonunda saat modasına yeniden yön veriyor. Paslanmaz çelik kasası ve mineral cam materyaliyle üst düzey dayanıklılık sağlarken; üstün su geçirmez özelliğiyle de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Marka, Amerikan ve Avrupai tarzı harmanlayarak koleksiyonlarına yeni bir yön verirken, Miyota ve Seiko gibi üstün performanslı mekanizmasıyla da zamanı kesintisiz şekilde yönetmeye imkan tanıyor. Gant saatleri sıradanlıktan uzak tasarımlarıyla daha modern ve estetik bir moda anlayışına imza atıyor.

Big Bang Unico Full Magic Gold: %100, Sıfır Taviz

Hublot evreninin iki temel taşını oluşturan Big Bang Unico ve Magic Gold’un birleşmesini kutlamak üzere hazırlanmış 200 parçalık özel koleksiyonu keşfetmeye hazır mısınız?
2024 Yaz Erkek Kol Saati Modelleri – Hublot

Hublot CEO’su Ricardo Guadalupe, koleksiyonu şu cümlelerle yorumluyor: “İlk kez 2005’te piyasaya sürdüğümüz Big Bang koleksiyonu, bu yıl 18 yaşına giriyor! Kendi görünümünü, ruhunu, evrenini ve teknik başarılarını yaratmanın yanı sıra, büyük bir hayran ve koleksiyoncu topluluğu da oluşturduğundan Big Bang, hem Hublot’nun hikayesinde bir dönüm noktası hem de sektör için çok önemli bir değer. Ayrıca, aradan geçen 18 seneden sonra hala ilk günkü kadar yeni ve rakipsiz, daha sunacağı çok şey var. Üretimimizin özünü yansıtan Full Magic Gold da bunun ispatı niteliğinde.”

Hublot şaşırtmayı, icadı, yenilikleri seviyor. Daima, mümkün mertebe her alana dokunacak şekilde üretimden daha fazlasına odaklanıyor: safir kasa, mekanizma, komplikasyonlar, tasarım ve tabii ki elçilerinin evreni. Sadece bir defalığına, Big Bang Unico Full Magic Gold ile özüne geri dönüyor. 

Her şey, bugün saatçilik dünyasında anında tanınan Big Bang’e dayanıyor: ikonik 44 mm’lik “sandviç” kasa, büyük butonlar, hizalanmamış 6 işlevsel vidayla tamamlanmış bezel, kasa ve buton koruyucusu, iskelet kadran ve markaya ait One Click sistemini kullanan değiştirilebilir kauçuk kayış. Son derece güçlü, modern ve çarpıcı bir estetiğe sahip saatin kadranı da Big Bang’in tüm imza özelliklerini kapsıyor: Arap rakamları ve iskelet Big Bang ibreleri, içinde ise; otomatik kurmalı ve kronograflı mekanizma UNICO 2 kullanılmıştır. 

Hublot, saatin dış kısmını ustaca dönüştürerek onu gerçek bir komplikasyonun kademelerine yükseltiyor: daha güçlü, daha parlak ve daha inovatif. Magic Gold, adeta markanın “İlk, Benzersiz ve Farklı Ol” felsefesinin vücut bulmuş hali. Hem kasasında hem bezelde Magic Gold’un yer aldığı 200 adetlik koleksiyon, eşsiz bir alaşımla yüceltiliyor. Renk tonları; cilalanmış ve mikroblast işlemi uygulanmış 3N altın kaplamalı indekslerde, sayaçlarda ve ibrelerde tekrar ediyor. Kasanın diğer unsurlarının tamamıyla yaratılan kontrast ise daha da etkileyici: koyu siyah titanyum butonlar, koruyucular, vidalar ve kauçuk kayış. 

Söz konusu tezatlık, sonsuza dek varlığını sürdürecek. Çünkü Magic Gold Hublot’ya özel olarak, o amaçla tasarlandı.

2011’de ilk kez lanse edilen model; -tamamen saf ve doğal- 24 ayar altının en son teknoloji seramik ustalığı ile füzyonunu ortaya koyuyor. Bu birlikteliğin sonucu ise patentli, sabit ve çizilmeye dayanıklı 18 ayar altını doğuruyor. Sertliğini şu bilgiden anlamak mümkün: Geleneksel altının Vickers değeri 400, sertleştirilmiş çeliğinki 600’e eşitken, Magic Gold 1000 Vickers’a karşılık geliyor. Hublot; sıvı altını çok yüksek basınçta soğuk preslenmiş bor karbür bileşenlerine enjekte ederek, sadece pırlantanın çizebildiği, altın ve seramikten oluşmuş benzersiz bir malzeme yaratmayı başardı. 

Yeni in-house mekanizması UNICO 2’nin (HUB 1280) kullanıldığı Big Bang Unico Full Magic Gold, saatin kalbinde yatan teknik başarısını gösteriyor. UNICO 1’dan daha ince, daha hassas ve daha yenilikçi olan UNICO 2; 72 saatlik güç rezervi ve 2 yıllık garanti sunuyor, Hublotista hesabına kaydolunması durumunda garantisi 3 yıla kadar uzatılabiliyor. 

Birden fazla patent başvurusunun öznesi UNICO 2, daha hassas ve sessiz bir kurma sistemine sahip.

Yeni kavrama mekanizması sayesinde kurma sırasında kronografı sıçrama veya titremeye yol açmıyor. Darbelere karşı daha iyi direnç sağlayan UNICO 2, koleksiyoncuların çok sevdiği bir önceki modelin, ultra teknik ve “içi görülebilir” tasarımı ve Hublot’nun H’si gibi tüm estetik özelliklerini de koruyor. Neticede, daha az bakım gerektiren ve servis sonrasında işleyiş verimliliği artan mekanizmasıyla saat tutkunlarını memnun ediyor. 

Saat&Saat Emporio Armani İmzasıyla “Antonio”yu Sunar

Klasik stilin temsilcilerinden Emporio Armani’nin “Antonio” modeli yeni platformuyla, Saat&Saat mağazalarında.
2024 Yaz Erkek Kol Saati Modelleri – Emporio Armani

Tasarımlarında taşıdığı çizgilerle her tarza klasik bir şıklık katan Emporio Armani, 1981 yılından bu yana modaya dair daima yeni yaklaşımlar sunmaya devam ediyor. Bugünün gençliğini yansıtan, ve özgür ruhlu doğasıyla Emporio Armani’nin yeni platformu “Antonio” Saat&Saat mağazalarında meraklılarını bekliyor.

Şıklığı ve modernliği bir araya getiren Antonio serisi, Navy Blue ve Forest Green kadran rengi seçenekleriyle öne çıkıyor. Stil ve işlevselliği bir arada arayan erkeklerin vazgeçilmezi olacak Antonio kronograf saat; gümüş renkli paslanmaz çelik kasası ve bileziği ile elegan bir tasarım sunuyor. Mineral camıyla dayanıklılığın sembolü olan bu model, günün her anında stilinden ödün vermeyen erkeklerin vazgeçilmezi olacak.

Diesel “Mega Chief“ ile Tarzını Geleceğe Taşı

Cesur, asi ruhlu ve asla utangaç olmayan kimliğini tasarımlarına yansıtan Diesel, trendleri bir adım ileriye taşıyan modelleri ile Saat&Saat mağazalarında sahiplerini bekliyor. 
2024 Yaz Erkek Kol Saati Modelleri – Diesel

İddialı çizgileri ve özgür ruhuyla denim modasının öncüsü olan Diesel, saatleriyle de cesur ve asi kimliğini ortaya koyuyor. Dünyanın en yenilikçi saat markası olma hedefiyle tasarımlarına yön veren Diesel’in “Mega Chief“ modeli, gümüş renkli gösterişli tasarımıyla Saat&Saat mağazalarında saat tutkunlarını bekliyor. 

Scroll to Top