Ana sayfa HABERLER GSA Saat, “ToyWatch”un Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu…

GSA Saat, “ToyWatch”un Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu…

869
0
Gsa Saat’ten Büyük Atak !
GSA Saat, “ToyWatch”un Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu…
GSA Saat, Ocak ayı itibariyle, renkli ve dinamik tasarımlarıyla tanınan dünyaca ünlü saat markası ToyWatch’un Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu. Madonna, Al Gore, Michael Jordan, Penelope Cruz, Leonardo Di Caprio, Oprah Winfrey ve Michelle Obama gibi isimlerin beğenerek kullandığı ToyWatch saatler, Türkiye’de de her yaştan tüketiciye hitap ediyor. Yeni yaşam felsefesini hayata getirmek amacı ile doğan ToyWatch markası, mekanik dünyanın çok ötesinde, farklı bir dünya sunmak için yaratıldı.
GSA Saat yetkilileri: “Bu işbirliği ile bugüne kadar Türkiye’de bulunmayan birçok yeni modeli Türk tüketicisi ile buluşturacağız. Dünya çapında çıkan koleksiyonlar bundan sonra Türkiye’de yer alacak. Hatta Türkiye’ye özel tasarımlarla ilgili görüşmelerimiz de sürüyor. GSA’nın güçlü dağıtım stratejisiyle, katlı mağazalar, bayiler ve Toywatch butikleri ile birlikte, şu anda 60 A+ noktada bulunan markayı, 100’ün üzerinde noktaya ulaştırmak istiyoruz.” dedi.
Sahip olduğu eşsiz stili ve tamamı İtalyan tasarım ürünleri ile yeni lüks olarak adlandırılan bir dünya yaratan ToyWatch, kullandığı yenilikçi malzemelerle de fark yaratmaktadır. ToyWatch ürünleri güneşin tüm parlak renklerini yansıtırken, Swarowski kristalleri ile zenginleştirilmiş modelleri ile de şıklığı tamamlıyor.
GSA,  distribütörlüğünü yaptığı; ToyWatch, Anne Klein, Festina, US Polo, Candino,  Smalto, Jaguar, Lamborghini, Metal. CH,  Joop, Go Girl Only, Nine West, Edc by Esprit gibi dünyaca ünlü daha bir çok markayı Türkiye’nin en seçkin saatçilerinde tüketiciyle buluşturuyor. Bayii ağına her geçen gün yenilerini ekleyen GSA Saat, kaliteli ve farklı saat markaları ve tasarımlarıyla Türkiye saat pazarında hızlı büyümesini sürdürüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz