Ana sayfa HABERLER Sevgilinize “Denizkızı” gibi hissettirecek saat

Sevgilinize “Denizkızı” gibi hissettirecek saat

0
Edox Grand Ocean Chronolady

Edox Grand Ocean Chronolady Sevgilinize “Denizkızı” gibi hissettirecek saat

Sevgilinize 14 Şubat için “özel” bir hediye arıyorsanız bu saat tam size göre…
Büyük Okyanus’tan esinlenerek tasarlanan Edox’un ünlü saati “Grand Ocean”ın bayanlara özel modeli Sevgililer Günü’ne özel olarak seçkin saatçilerdeki yerini aldı ve Grand Ocean” artık denizkızlarına özel hale geldi.
“Edox Grand Ocean Chronolady” ölümsüzlüğü kolunda taşımak isteyen bayanların hizmetinde. Su sporları ve yat yarışları dünyası için vazgeçilmez bir aksesuar haline gelen Grand Ocean ‘nın erkek serisi o kadar sevildi ki bayanların bile ilgisini çekti.
Erkek saati kullanan bayanların imdadına “Grand Ocean Chronolady” yetişti. Biraz daha maskülen olan kız kardeşlerin siluetine sahip olmasına rağmen yeni Chronolady tamamen sade ve kadınsı bir stil sergiliyor.
36 mm çelik kasa üçlü butonlarıyla bu koleksiyonun ünlü karakteristiğini tekrar vurguluyor. Kar beyazı olan kadranı rüzgârgülü kabartmasıyla süslüdür.  Diğer sayaçlar ve göstergeler zarifçe gümüş şeritlerle vurgulanmıştır. Bütün Grand Ocean koleksiyonunda olduğu gibi kasa arkası Chronolady nin su sporları dünyası ile olan bağlantısının altını çizmek için özel dizayn edilmiş dünya haritası ile işlenmiştir.
Sağlam ve ultra dayanıklı Swiss chronograph mekanizmasıyla donatılmış bu yeni Grand Ocean Chronolady  en çok da denizkızı gibi özgürlüğün ve şıklığın peşinde olan bayanlar için.
Edox Grand Ocean Chronolady  modelinin satış fiyatı 2029 İsviçre frangı (chf ) ‘dır.
Edox’un hikâyesi 1883 yılında basit bir aşk hikâyesi ile başladı. Christian Rüfli-Flury (herkes tarafından yeteneği kabul edilen saat ustası) Granges’de, karısına (Eva-Maria) 25. yaş günü için kendi tasarladığı cep saatini hediye verir. Bu hediyenin güzelliği karşısında etkilenen Eva-Maria sonrasında kocasına kendi saat üretim şirketini kurması için baskı yapar. Şirketin ismi EDOX olur. İşte tam da bu yüzden 130 yıldır saatin vazgeçilmezi Edox’tur

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz