Ana sayfa HABERLER ALTIN Koçak Gold Allu’re Koçak kolyeleriyle parıldıyor…

Koçak Gold Allu’re Koçak kolyeleriyle parıldıyor…

868
0
Koçak Gold’ un 22 Ayar ALLU’RE KOÇAK koleksiyonunda yer alan ihtişamlı kolyeleri modern tasarımlarıyla geçmişle günümüzü buluşturuyor.
22 Ayar Allu’re Koçak’ın yeni koleksiyonunda yer alan kolyeler birbirinden modern görünümleriyle ve ihtişamıyla yeni tercihiniz olacak… Koçak Gold’un 22 Ayar Allu’re Koçak kolyeleri 22 Ayar altın kullanılarak birbirinden şık ve modern görünümleriyle tüketiciyi büyülüyor. Anadolu tarihinin mirasının modern tasarımlarla harmanlamış olan kolyeleri Koçak kadınlarına muhteşem bir zarafet katıyor.
Koleksiyona adını veren Allu’re; “gidiş, süreç, tutum, tavır” aynı zamanda da “tamamen sen” anlamına  geliyor. 22 Ayar Koçak Gold’un Allu’re Koçak Koleksiyonu’nun tıpkı evlilik gibi kıymetini yitirmeyen, gün geçtikçe değerlenen bir koleksiyon olduğu vurgulanıyor.
22 Ayar Koçak Gold ‘un Allu’re Koçak kolyeleri  hem yatırım için ideal seçenekler sunuyor, hem de modern tasarımlarıyla Koçak kadınlarının zevkine hitap ediyor. Düğünlerin ve gündelik hayatın vazgeçilmezi haline gelen koleksiyonda kolyelerin dışında taçlar, taraklar, küpeler, bileklikler, yüzükler, alyanslar ve bilezikler   göz alıcı parçalar olarak bu özel koleksiyonda yerlerini alıyor.
22 Ayar Koçak Gold’un Allu’re Koçak koleksiyonu Türkiye çapındaki tüm Koçak Gold mağazalarında ve web sitesinde sizleri bekliyor…

Koçak Gold Allu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here