Ana sayfa HABERLER Altın ve pırlantanın büyülü dünyası

Altın ve pırlantanın büyülü dünyası

864
0
Altın ve pırlanta Storks

Altın ve pırlantanın büyülü dünyası

Storks Mücevherat, güzelliğini şık mücevherlerle tamamlamak isteyen bayanlar için birbirinden güzel, göz alıcı tasarımlar sunuyor…
Storks Mücevherat imzalı roz altın kullanılarak tasarlanan kolye ve küpeler pırlantanın vazgeçilmez ışıltısı ile hayat buluyor… Bu tasarıma takım halinde sahip olacağınız gibi tek tek de sahip olabilirsiniz.
Her zaman şık olmayı seven kadınların kalbini fetheden Storks, ürün kalitesi ve kişiye özel tasarımları ile de adından sıkça söz ettiriyor.
Mücevher sektörünün lokomotif markası Storks…
Storks mücevherat franchising sistemiyle çalışan, iç ve dış pazarda mağazaları bulunan, 1997 yılından bu yana mücevher sektörünün lokomotif markasıdır. Nuruosmaniye’de tarihi İpek Yolu caddesinde bulunan merkez binasında Rolex ve Storks mağazaları ile yer alan marka, İstanbul Zeytinburnu’nda 1000 m2 kapalı alanı ile perakende satış mağazasına sahip.
Altın ve pırlanta ile yaptığı işlerşe mücevher sektörünün öncü markası Storks,  Ekim 2008’de Akaretler’de açtığı (D) Storks  mağazası ile yine bir ilke imza atarak Türkiye’de D kalitede mağaza açan ilk Türk mücevher markası olmuştur. ‘‘D’’ harfi, doğada nadir bulunduğu için elmas ve pırlantada en değerli kabul edilen renksiz, saf ve şeffaf beyazlığı simgeliyor. Şıklığın ve zarafetin simgesi Rolex’in Türkiye’deki resmi temsilcilerinden biri olan Storks;, Antalya Laura AVM, ve Beşiktaş Akaretler Storks’dan sonra Bursa Anatolium AVM’de de Rolex tutkusunu yaşatıyor. Storks mücevher mağazaları zincirinin İstanbul Nişantaşı’nda satış sonrası hizmeti veren bir de resmi Rolex servisi bulunuyor. Storks resmi Rolex servisi, Avrupa Yakası’ndaki ilk teknik servis olma özelliğini taşıyor. Rolex saatler, teknik serviste orijinal sistemler kullanılarak uzman kontrolünden geçiriliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz