Ana sayfa HABERLER Charms Company tasarımı mücevherler, sevdikleriniz için zarif bir hediye alternatifi

Charms Company tasarımı mücevherler, sevdikleriniz için zarif bir hediye alternatifi

896
0
Yeni yıla ışıltılı başlangıç
Charms Company, yılbaşında özel bir hediyeye layık olanlar için doğru seçim. Bu zarif mücevherler ile sevdiklerinizi ışıltılı bir yeni yıla davet edebilirsiniz. Alımlı tüy kolyeler, parmakları sarmalayan trend yüzükler ve bileklere feminen bir canlılık katan şık bilezikler… Charms Company’nin tasarımları sadeliği ve cazibesiyle sevdiklerinizin stilini en şık şekilde tamamlayacak.
Charms Company’nin sade ve incelikli mücevher tasarımları, yeni yılda sevdiklerini özel bir hediyeyle mutlu etmek isteyenler için harika birer alternatif. Altın, beyaz ve siyah pırlantanın ağırlıklı olduğu tasarımlar, ışıltılarıyla yeniliğe davet ediyor. Yeni yılın pozitif enerjisi, bu mücevherler ile doruğa ulaşıyor.
Charms Company’de onlarca değişik tasarım, mücevher tutkusunu günümüzün modern anlayışıyla harmanlıyor. ‘Dreamy Feathers’ koleksiyonundaki birbiri içine geçmiş minik pırlanta parçalarından oluşan alımlı kuş tüyü kolyeler, hem küçük hem de büyük modelleriyle adeta kendine çekiyor. ‘Wish Upon a Star’ koleksiyonundaki yıldızlı bilezikler, ellerinizin zarafetini taçlandırıyor ve kendinizi çok hafif hissettiriyor. Snake It Up koleksiyonunda yer alan sarmal yüzükler ise, asla çıkartmak istemeyeceğiniz kadar rahat ve tarzınızın vazgeçilmezi olmaya aday. Bunlar ve daha fazlası Begüm Yalçın’ın farklı tasarım anlayışı ile Charms Company’de hayat buluyor.
aralk14b-charms-company-tasarimi-mucevherler-sevdikleriniz-icin-zarif-bir-hediye-alternatifi-kuyumistanbul
Sevdikleriniz için zarif bir hediye alternatifi
Charms Company hakkında:
Charms Company, yaratıcısı Begüm Yalçın gibi genç ve güçlü bir mücevher markası. İtalya’nın Milano şehrinde moda tasarımı eğitimi gören Begüm Yalçın, stilin tamamlayıcısının küçük dokunuşlar olduğuna inanıyor. Bu nedenle Milano’da geçirdiği 5 yıl boyunca mücevher tasarımı alanına yöneldi. Burada hazırladığı tasarımların Avrupa’da çevresinde gördüğü büyük ilgiden ilham alarak Charms Company markasını yarattı.
Hafiflik ve özgürlüğün cazibesine inanan Begüm Yalçın’ın bu duruşu tasarımcı kimliğine de yansıyor. Pırlanta çeşitlerinin yanı sıra, safir, yakut, zümrüt gibi değerli taşlar ve altının incelikle işlenmesiyle ortaya çıkan Charms Company tasarımları, sadelik ve gösterişi bir arada sunuyor. Charms Company koleksiyonlarının en önemli özelliklerinden biri de her birinin kendine has farklılıklarının yanında birbiriyle kombinlenmeye olanak verecek şekilde uyumlu olması. Klasikleşmiş mücevher tutkusunu, günümüz modern kadınının dinamizmiyle yorumlayan Begüm Yalçın markanın ruhunu şu şekilde açıklıyor: “Charms Company koleksiyonlarının her bir parçası ince bir zevk ile teninizde hafif bir dokunuş bırakacak, taktığınız anda size kendinizi farklı hissettirecek. Ben kelimelerle anlatılamayan o özel hissi tasarlıyorum”.
aralk14c-charms-company-tasarimi-mucevherler-sevdikleriniz-icin-zarif-bir-hediye-alternatifi-kuyumistanbul
Charms Company tasarımı mücevherler, sevdikleriniz için zarif bir hediye alternatifi

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz