Ana sayfa HABERLER Atasay Altın Çadırı ’na geri sayım başladı

Atasay Altın Çadırı ’na geri sayım başladı

0
Atasay Altın Çadırı

Atasay Altın Çadırı ’na geri sayım başladı

Binlerce ürünün maliyetine hatta bazı ürünlerin zararına satışa sunulduğu, 3 farklı noktada ve altincadir.com adresinde eşzamanlı olarak başlayacak ‘ Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde, takı tutkunlarına eşsiz ve kaçırılmayacak fırsatlar!

Atasayın beklenen Altın Çadırına geri sayım başladı

Atasay Altın Çadırı ’na geri sayım başladı. Birbirinden değerli altın tasarımlar, siz değerli ziyaretçileri için açılacak olan çadırlarda serginlenecek. Tasarımlardan bütçenize uygun olanı dilediğiniz gibi deneyip sahip olabileceğiniz imkan sizlere sunuluyor olacak.
Dünya trendlerini takip eden tasarımları ve imza attığı “ilk”lerle Türk mücevher sektörünün LoveMark’ı seçilen Atasay, bu yıl, 4-5-6-7 Aralık tarihlerinde 5.sini düzenleyeceği “Altın Çadır Günleri” ile yine binlerce ürünü maliyetine hatta bazı ürünleri zararına fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Atasayın beklenen Altın Çadırına geri sayım başladı

Atasay’ın, İstanbul Yenibosna’daki Fabrikası’nda düzenlediği ‘Geleneksel Altın Çadır Günleri’, bu yıl eş zamanlı olarak İstanbul Pendik’teki Viaport ile Ankara’daki Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezleri’nde ve altincadir.com adresinde gerçekleştirilecek. Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde, her yaşam biçimine ve bütçeye hitap edecek, geçmiş sezona ait binlerce ürün büyük fırsatlarla satışa sunulacak.
Altın Çadır , 08:30-22:00  saatleri arasında açık olacak. Bu fırsatı mutlaka değerlendirin, birbirinden güzel ürünleri kaçırmayın.
Sayısız seçenek ve tarzı aynı çatı altında toplayan Atasay’ın, geçmiş sezon ürünlerini özel fırsatlarla tüketicileriyle buluşturacağı “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”, düzenlendiği tüm noktalarda, 08:30-22:00 saatleri arasında açık olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz