Avis Pırlanta İle Bu Sezonda Parlamaya Hazır Olun!

Pırlanta sektörünün öncü firması Avis Pırlanta, Sonbahar-Kış sezonunun doğal güzelliğini vurgulayan eşsiz tasarımlarıyla büyülemeye devam ediyor.

2014-15 Sonbahar-Kış koleksiyonunda vurgulanan romantizm, zarafet ve tutkunun simgesi olan ‘Pırlanta’ ve diğer değerli taşlardan oluşan yeni  koleksiyon tüm hanımların gözdesi..
Şıklığı detaylarda arayanlar için çok özel bir koleksiyon sunan Avis Pırlanta, bu sezonda da oldukça iddialı geliyor. Sonsuz sevginin sembolü olarak kabul edilen pırlanta, yıllar sonra bile ışıltısından hiçbir şey kaybetmez. Hemen her kadının bir gün mutlaka sahip olmayı istediği pırlanta, takı ve aksesuarda ortak beğeni noktalarından biridir. Pırlanta tutkunlarına yeni sezona girerken çok özel bir fırsat sunan Avis, hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen herkesi mağazalarına davet ediyor. Avis, yaşamınızda şans, aşk ve mutluluğun eksik olmamasını dilediğiniz yeni bir ay da, ışıltılı modelleri ve zarif takılarıyla sizi bu sezonunda yıldızı yapacak.
eylul14b1-avis-pirlanta-ile-bu-sezonda-parlamaya-hazir-olun-kuyumistanbul
Sevenlerinde sımsıcak hisler uyandıran, değerli taşlar ve pırlantalardan oluşan bu koleksiyonun demirbaş parçaları arasında tek taş yüzükler, uzun kolye ve küpeler, bileklikler yer alıyor. Kendi laboratuarlarında, özel tasarımcılarla hazırladıkları çarpıcı formlara sahip olan bu tasarımlar, kreatif ve ışıltılı duruşlarıyla;  bu sezonun lüks aksesuar anlayışını yansıtmasıyla dikkat çekmeyi başararak, meraklıların gözdesi haline gelmiş durumda. Gündüz ve gece stilinizde kolaylıkla tercih edebileceğiniz bu parçalar, gardırobunuzun yeni favorileri olmaya aday.
Her bir tasarımın ayrı ayrı büyüsüne kapılabileceğiniz, her yaş ve konsepte uygun olan  koleksiyonu ile Avis Pırlanta; fark yaratmak isteyen kadınların ilk tercihi..
eylul14b2-avis-pirlanta-ile-bu-sezonda-parlamaya-hazir-olun-kuyumistanbul
Scroll to Top