Yılbaşı Hediyesi Fikirleri Çok Canlı Çok Şık

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri Çok Canlı Çok Şık

Bir an evvel bitmesini arzuladığımız bu yılın ardından karşılamaya hazırlandığımız 2022 yılına hoş bir başlangıç yapabilmek için sevdiklerinize verebileceğiniz yılbaşı hediyesi fikirleri için çok çalıştık.

Ülkemizin ünlü takı ve mücevher markalarının hazırlamış oldukları yeni yıla özel takı modelleri için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Atasay Yeni Yılda Parlamanıza Tak-Tı!

Yeni yıl heyecanı yaklaşıyor. Yeni yıl kombinlerinizi çam ağacı ya da kar tanesi gibi figürlerin süslediği renkli, ışıl ışıl, göz alıcı takılarla tamamlayabilirsiniz. Yeni yıl renklerinin altınla harmanlandığı takılar, sevdiğini mutlu etmek isteyenler için de benzersiz bir hediye seçeneği oluşturuyor.

Taptaze umutlarla dolu yepyeni bir yıl geliyor. Sevdiklerinize, yakınlarınıza alacağınız hediyelerle onların da yeni yıla parlak bir başlangıç yapmalarını sağlayabilirsiniz. Atasay’ın yılbaşı ağacı ya da kar tanesi figürlü tasarımlarıyla kendinizi de ödüllendirip, ışıl ışıl bir yılbaşı geçirebilirsiniz. Çoklu tasarımlar, tamamlayıcı bilezikler, zincirler ve yüzüklerin yanı sıra şık, iddialı ve dikkat çekici ear cuff’lar da yeni yılda kombinlerinizi oluşturacağınız takılar arasında yer alıyor.

Yeni Yılda Atasay Işıltısıyla Parlayın

Atasay, “yeni yılda tüm kadınlar ışıldasın” diye seçili pırlanta yüzüklerde indirim kampanyası başlattı. 15-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, sevdiğini mutlu etmek ya da kendine yeni yıl hediyesi almak isteyenler için eşsiz ve ışıltılı birçok hediye seçeneği sunuyor.

Pırlantayı ve mücevher modasını her zevk ve tarz için ulaşılabilir kılan Atasay, yeni yılda kadınların parlamasına Tak-Tı! Yeni yıl için renkli ve birbirinden göz alıcı takılar tasarlayan Atasay, pırlanta yüzüklerde de yılbaşına özel indirim kampanyası başlattı.

Kendini ödüllendirmek ya da sevdiğini mutlu etmek isteyenler, seçili pırlanta yüzükler, pırlanta beştaş yüzükler ve pırlanta yarımtur yüzüklere indirimli fiyatlarla sahip olabilecek. Pırlanta yüzüklerdeki indirimin yanı sıra yapılan tüm pırlanta alışverişlerinde pırlantalı gümüş kolye hediyesi verilecek.

Kaynak: Atasay

Zoya markasından yeni yıl hediye önerileri

Zoya markasından seçilmiş takı tasarımlarından oluşan yeni yıl hediye önerileri

ZOYA yeni yıl hediye sezonuna girerken rengarenk tasarımlarında kutlama ruhunu yansıtıyor.

Zarif ve göz alıcı motiflere sahip takı koleksiyonu Selçuklu mimarisi ve evrensel etkilerden ilham alıyor ve şıklığı tüm güne taşıyor.

ZOYA yaratıcı tasarımları zanaata yenilikçi yorum katıyor.

Kaynak: ZOYA

Tüm Mücevherlerde Fırsatlara Ek %10 İndirim

Yılbaşı için sevdiklerimize hediye alma telaşının başladığı bu günlerde Zen Pırlanta, geniş model seçeneği ile öne çıkıyor.

Zen Pırlanta, geniş model seçeneği ile öne çıkıyor.

Tektaş, beştaş, tamtur gibi klasik pırlantalı mücevherlerin yanı sıra pırlantalı modern bileklikler, şans kolyeleri, renkli tasarımlar ile yılbaşı için farklı hediye alternatifleri sunuyor. Erkekler için ise saat, kravat, kol düğmesi, kalem, cüzdan, kemer gibi pırlantalı aksesuarlar Zen Pırlanta’nın yeni yıl hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

31 Aralık’a kadar çok özel bir indirim fırsatı

Tüm Zen mağazaları ve online satış sitesinden yapacağınız alışverişlerde %40 ve %50 indirime ek, ekstra %10 indirim sizi bekliyor. Ayrıca 5000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde siyah pırlantalı kar tanesi bileklik Zen’den hediye.

Kaynak; Zen Pırlanta

Yeni Yıla Melis Goral Jewelry Işıltısı ile Girin

Tasarımlarında yarattığı zarif ve kendine has stiliyle adından söz ettiren Melis Goral Jewelry, yeni yılın enerjisi ve ışıltısını değerli taşların gücüyle gözler önüne seriyor. İster kendinizi ister sevdiklerinizi şımartacağınız en özel hediye alternatiflerin başında gelen Melis Goral Jewelry, yeni tasarımlarıyla yeni bir yılı tüm özgün ve şıklığıyla karşılıyor.

Melis Goral Jewelry, tamamen kendi tasarımlarıyla ve kusursuz işçiliğiyle sunduğu mücevherleri, bu kez yeni yılın ışıltısıyla yansıtıyor.

Melis Göral Salargil her bir parçasında aktardığı zarafeti, özgünlüğü ve cesur bir şekilde yorumladığı tasarımlarını bu kez yılbaşı gecesinin ışıltısıyla sunuyor. Yeni yılda sevdiklerine unutulmaz bir hediye sunmak isteyenlerin adresi olan Melis Goral Jewelry, en yeni koleksiyonu Reflection başta olmak üzere La Linea, Guardian ve Vibe koleksiyonlarına eklediği yeni parçalarla baş döndüren tasarımlara imza atıyor.

Ariş Pırlanta’dan gençler için yeni yıl akşamına özel sembol kolyeler

Mücevher sektörünün öncü firmalarından Ariş Pırlanta, yılbaşı gecesi genç kızlara kıyafetleri ile kombin yapabilecekleri altın kolye seçenekleri sunuyor. Dileklerin gerçekleşeceği yeni yılda bilgelik, umut, güç, şans ve karizma sembolü kolyeler ile gecenin parıldayan yıldızları gençler olacak.

Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, yeni yılda gençlerimizi de unutmadı. New Age kıyafetleri seçenler için şık ve modern tasarımlı kolyeler yeni yıl akşamında kıyafetlerin tamamlayıcısı olacak. Sevdiklerine hediye seçiminde kararsız kalanların yardımına da Ariş Pırlanta’nın birbirinden şık modellerden oluşan kolye koleksiyonu yetişiyor.

Kırmızı ve mine tasarımların modern uyumu

Kırmızının fark yaratan etkisinin yanı sıra yeni yıl için umut, şans, güç ve beklentiyi sembolize eden tasarımlardaki altın kolyeler, dileklerinizle birlikte farklı kıyafet kombinleri ile kullanılabilecek zarif çizgilere sahip. Günün her saatinde şık olmayı tercih eden gençlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bu eşsiz kolye tasarımlar ile onları yılbaşı gecesinde de göz alıcı kılacak. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için eşsiz bir hediye seçeneği de olan Ariş Pırlanta’nın altın ve sembol kolyeleri, çok çeşitli alternatifleri ile her zevke hitap ediyor.

Zamansız Yılbaşı Hediyelerinin Adresi Saat&Saat

Dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, yeni yılda sevdiklerine özel bir hediye vermek isteyenleri birbirinden şık saat alternatifleri ile buluşturuyor. “Zaman En Değerli Armağan” mottosuyla zamanın değerine dikkat çekerek, sevdiklerini zamansız ve kalıcı bir hediye ile mutlu etmek isteyenleri eşsiz saat modelleriyle bir araya getiriyor.

Yılbaşının gelenekselleşen rengi gold ve kırmızı saat koleksiyonlarından akıllı saatlere kadar birçok farklı alternatifi bir arada bulabileceğiniz Saat&Saat, seçili ürünlerde yılbaşına özel %50 indirime ek %20 indirim fırsatı sunuyor.

Kaynak; Saat&Saat

Scroll to Top