Ana sayfa HABERLER ALTIN Yılbaşı Hediyesi Fikirleri Çok Canlı Çok Şık

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri Çok Canlı Çok Şık

0
Yılbaşı Hediyesi Fikirleri Çok Canlı Çok Şık

Yılbaşı hediyesi fikirleri, bir yılı daha geride bırakıp, bir diğerine coşkulu bir merhaba demeye hazırlanırken araştırılmaya başlandı bile. Yeni yıla girmemize çok az bir zaman kala, iyisiyle kötüsüyle geçirdiğimiz bir yılın ardından, yeni mutluluklar ve eğlenceli günlerin habercisi yeni yıl için, etrafımızdakileri mutlu edecek güzel bir hediye arayışı hız kazandı. Biz de sizlere birbirinden güzel yeni yıl hediye fikirleri vermek istedik.

Yılbaşı hediye fikirleri içerisinde kadınlar için çeşitli değerli madenlerden oluşan kolye, yüzük, küpe, bilezik gibi takı setleri ve mücevherlerden oluşan bir liste hazırlarken, erkekler için de son moda kol saatlerinden bazılarını sunmaya karar verdik. Bu seçimimizi yaparken kadınların genel olarak kullandığı ve daha önem verdiği aksesuarları göz önünde bulundururken, erkeklerin de aynı şekilde en çok kullandığı ve en sevdiği parçaları dikkate aldık. Şimdi dilerseniz gelin, yılbaşı hediyesi fikirleri nelermiş bir bakalım.

Kadın İçin Alınabilecek Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri Ariş Pırlanta’dan Geliyor

Kadınların hiç kuşku yok ki en sevdiği aksesuarların başında mücevherler ve takılar geliyor. Kişinin kendi yapısına uygun olanı bulabilmesi, her kesimden ve her tarzdan insanın sahip olmak isteyeceği bir eşya haline getiriyor onları. İster gösterişli ve kaba olanlarından seçebilir, dilerseniz de sade ve şık olanları tercih edebilirsiniz. Yılbaşı hediye fikirleri için de mücevherleri sunmamız tam da bu yüzden. Kime alacaksanız alın, mutlaka onun tarzında bir parça bulabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri Ariş Pırlanta’dan Geliyor

Yılbaşı hediyesi fikirleri bu sene Ariş Pırlanta ile oldukça gösterişli bir şekilde geliyor. Gösterişli derken hem büyük ve ihtişamlı mücevherler hem de küçük, sade ve asil mücevherlerle birlikte ürünlerini sizleri beğenisine sunuyor. Birisine yılbaşı hediyesi alırken kıyafetlerini ve kişiliğini de ona göre ölçüp biçmek gerekebilir. Alacağınız aksesuarı daha fazla kullanabilmesi ve severek kullanabilmesi açısından bu önemli bir nokta.

İpek, saten ve ışıltılı bir kıyafet tercih ediliyorsa, çok gösterişli ve büyük mücevherlerden kaçınmak doğru olabilir. Onun yerine çok abartılı olmayan ve daha çok sade bir şıklık içeren tektaş yüzük, küpe gibi parçalar tercih edilebilir. Eğer dekolte giyiliyorsa, uzun kolyeler veya gerdanlıklar, zümrüt, yakut, pırlanta veya safir gibi renkli taşlardan oluşan küpe ve yüzükler tercih edilebilir. Tabii burada giyilecek olan kıyafetin kumaşının sade bir kumaş olması da önemli. Yılbaşı hediyesi fikirleri tek başına değil de bir bütün olarak düşünüldüğünde ortaya daha güzel işlerin çıkmasına yardımcı olabilir.

Bu tarz hediyeler alırken sadece sevdiği ya da kıyafetlerine güzel uyacak değil, ayrıca siz de kendi duygunuzu işin içine katarak bir hediye de seçebilirsiniz. Zaten hediyelerin asıl amacı olan duygu aktarımı, yine Ariş Pırlanta ile yapılabilir. Sevdiğinizin sizin için tek olduğunu ifade edercesine bir tektaş yüzük veya kolye alabilirsiniz. Baget koleksiyonundan ise işçiliğin en üst düzeyde olduğu parçalardan birisinin de tercih edebilirsiniz.

En Güzel Yılbaşı Hediyesi Fikirleri Ariş Pırlanta’dan Geliyor

Ayrıca sadece klasik formlarda olmasın, biraz daha değişik bir hediye olsun derseniz, kalp ve sonsuzluk formları, yapraklı, çiçekli ve kelebekli, yazılı mesajlı kolye tasarımlarından bazılarını da seçebilirsiniz. Yani işin özü yılbaşı hediyesi fikirleri diye düşündüğünüzde aklınıza mücevher geliyorsa, Ariş Pırlanta internet sitesi ve mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Yılbaşı Hediye Önerileri Altınbaş’tan

Yılbaşı hediyesi fikirleri içinde, kadınları tüm gözleri üzerine toplayacağı “All Eyes On You” koleksiyonundan kediye etmeyi düşünebilirsiniz. Pırlantanın ve altının en zarif uyumunun mükemmel işçilikle buluştuğu koleksiyonda herkesin zevkine hitap edebilecek parçalar bulmak mümkün.

Uzun sallanan küpelerden ufak ama anlamlılara, gösterişli kolyelerden tek ve sade olanlara, bileziklerin ve yüzüklerin her türlüsüne kadar pek çok parçanın bulunduğu Altınbaş koleksiyonu, yılbaşı hediyesi fikirleri için sizlere verebileceğimiz önerilerden bir diğeri.

Yılbaşı Hediye Önerileri Altınbaş’tan

Guess İle Yeni Yıl Hediye Fikirleri

Daha çok mücevher ve takı üzerine kadınlar için hediye önerileri vermiş olsak da kadınların da oldukça fazla kullandığı ve kendilerine yakışan bir parça hakkında da yılbaşı hediyesi fikirleri vermek istedik ve saati ilave etmek istedik. Paylaştığımız mücevher parçaları ile bir bağı bulunan ve bu senenin saat markaları arasında bulunan Guess saat modeli, kadın için alınabilecek bir diğer yılbaşı hediye önerileri arasına girmeyi başarıyor.

Rose gold renginde bir bileziğe sahio olan Guess saat modeli, saatin içerisinde ve kasasında kullanılan ışıltılı taşlar ile görkemli olduğu kadar sade ve şık bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. Alışılmışın dışında parçaları seven kadınlara hitap eden Guess, bu saatinde tarihlerden bağımsız bir şekilde sadece günlerin yazılı olduğu alan bulunuyor.

Guess İle Yeni Yıl Hediye Fikirleri

Hem Kadın Hem Erkek İçin Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Zen Diamond Sürprizi Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Zen Diamond, bu sene çıkartmış olduğu yeni ürünüyle diğer markalardan ayrılıyor. Alınan mücevher ve takılar gibi çarpıcı bir ürün arayışını parfüm ile sonlandıran marka, “Diamond” isimli parfümünü piyasaya sürdü. Hem kadınlar hem de erkekler için ayrı koku seçenekleri bulunan parfüm, kadınları daha çarpıcı, erkekleri ise daha çekici kılıyor. Mevsim kokularından oluşan bir derlemenin yanında sedir ve sandal ağaçlarının kokularını bünyesinde bulunduran kadın parfümü, gül ve şakayık gibi çiçeklerin harmanlanmasıyla mükemmel çarpıcılığı ortaya çıkartıyor. Erkek kullanıcılar içinse keskinliğin ve ferahlığın öne çıktığı baharatlı parfüm, sandal ve meşe ağacının harmanlanmasıyla kalıcı iz bırakmak isteyenlerin tercihi olacak. Yılbaşı hediyesi fikirleri olarak “Diamond” parfümü sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Fikirleri Zen Diamond Parfüm

Erkeklere Alınabilecek Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

HONOR’dan Yeni Yıl Hediye Fikirleri

Yılbaşı hediye fikirleri arasında erkekler için alınabilecek en güzel aksesuar bir kol saatidir. Bu kol saatini de erkeklerin diğer birçok sevdiği teknoloji ile birleştirince, alınabilecek yılbaşı hediyesi ortaya çıkıyor. Sunduğu 25 günlük pil ömrü ile sık sık şarj etmeye gerek kalmadan akıllı saat keyfini yaşamak isteyenler için güzel bir tercih olabilir. 50 metreye kadar suya dayanıklı olması, GPS özelliğinin bulunuyor olması, şehir hayatında uzun ve rahat bir kullanım sunarken, doğayla iç içe olmayı seven erkekler için de harika bir kullanım kolaylığı ve güvenliği beraberinde getiriyor. Hava durumunda oluşabilecek ani değişiklikleri sizlere bildirirken, barometre, altimetre ve pusula gibi işlevleri de yerine getiriyor.

Spor yaptığını her an da sizinle birlikte olan HONOR Watch GS Pro, kalp ritminizi de ölçerek dengeli bir antrenman ve vücudunuz hakkında bilgileri size söyleyebiliyor. Şehir içerisinde daha çok fonksiyon arayanlar içinse, telefona ulaşamadığınız yerlerde Bluetooth özelliği ile görüşmelerini yapabilmenize olanak tanıyor. Ayrıca her ortama uyum sağlayabilin diye çok fazla değişik kayışı da mevcut. Kil beyazından kömür siyahına kamuflaj mavisine kadar her seçeneğe sahip. Bir erkeğe alınabilecek en güzel yılbaşı hediyesi fikirleri arasında olmasına şaşırmamalı.

HONOR’dan Yeni Yıl Hediye Fikirleri
Yılbaşı Hediyesi Fikirleri HONOR'dan

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz