Ana sayfa HABERLER Belle Atasay ; Altının geometrik çizgilerdeki zarafeti

Belle Atasay ; Altının geometrik çizgilerdeki zarafeti

0
Belle Atasay Koleksiyonu

Belle Atasay ; Altının geometrik çizgilerdeki zarafeti

Moda akımında 60-70’li yılların etkisiyle geometrik desen vurgusunun ön planda olduğumücevher modasına kafes formlarıyla giriş yapan Belle Atasay’ın, 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonundaki “Empathy” ve “Ambiance” stillerinde hacimli ve dikkat çeken ikonik mücevherleri tasarladı.
Dünya trendleriyle mücevher gardırobunu oluşturan, kadınların iş hayatından spor şıklığa kadar günün her diliminde anı yakalamaları için tasarlanan Belle Atasay’ın “Empaty” konseptinde kafes etkisiyle tasarlanan yüzük ve kelepçe bilezikler, kadınların gündelik yaşamlarına tatlı ışıltılar katarak günün her saati şık ve stil sahibi keyfini yaşatıyor. Rose altının alexandirite taşıyla gösterişli dansını gözler önüne seren bu tasarımlar, minimalizmin kafes formundaki halini şıklıkla bütünleştiriyor.
Belle Atasay’ın romantik ve hayalperest kadınlar için tasarladığı “Ambiance” konseptinde ise, smoky tonların hakimiyetindeki rose altın kolye, adeta zamanı durdurarak aşkın en saf halini zarafetin ışığıyla yansıtıyor.
Moda Tasarımcısı Özlem Süer danışmanlığı ve Özgül Sokullu koordinatörlüğünde ödüllü Atasay tasarım ekibi tarafından geliştirilen Belle Atasay 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonundaki takılar, yoğun çalışma temposuna aldırmadan kendine özen gösteren ve şıklığıyla hayat bulan kadınların vazgeçilmez mücevherleri arasında olacak. Şıklığı ile gözleri kamaştırırken, sizin içinize vereceği huzur ve takarken vereceği özgüvene hayran kalacaksınız.

Belle Atasay’ın “Empathy” ve “Ambiance” konseptindeki tasarımlara sahip olmak için en yakın Atasay mağazasına uğramanız yeterli. Dilediğiniz gibi inceleyebilir ve üstünüzde nasıl durduğunu görebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz