Ana sayfa HABERLER Charms Company’nin baget kesim pırlantaları ile farklılığı yakalayın

Charms Company’nin baget kesim pırlantaları ile farklılığı yakalayın

0
Charms Company ’nin baget kesim pırlantaları

Charms Company ’nin baget kesim pırlantaları ile farklılığı yakalayın

Bu pırlantalarda biraz çılgınlık saklı: Crazy Baguettes
Sadeliğin cazibesini mücevher tasarımlarına taşıyan Charms Company, pırlantadan vazgeçmeyenlere klasikler dışında bir seçenek sunuyor. Crazy Baguettes Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlarda, dört köşeli baget kesim pırlantalar, roz altınla çerçevelenmiş, tasarıma ufak çılgınlıklar eklenmiş. Ortaya çok hareketli, modern ve enerjik bir koleksiyon çıkmış.
Klasik ve romantik pırlantalar elbette ki çok güzel. Ama bazen farklı bir tasarım arıyoruz ve seçeneklerimiz biraz kısıtlı olduğunu görüyoruz. Sadeliğin cazibesini sunan Charms Company’nin, Crazy Baguettes Koleksiyonu ile mücevher seçimlerimize biraz çılgınlık katıyor.
Kolye, bilezik, küpe ve diğer farklı parçalardan oluşan Crazy Baguettes Koleksiyonu’nda, roz altınla çerçevelenmiş dört köşe pırlantalar, sanki eğlenceli bir anda çekilen spontane bir fotoğraftaki gibi, birbirlerine rastgele tutunuvermişler. Bu hareketlilik koleksiyona modern ve enerjik bir hava vermiş. Koleksiyondaki parçalar günlük hayatını hem sofistike, hem de hafif mücevherlerle zenginleştirmekten zevk alanlara hitap ediyor. Aynı zamanda bu parçaları, Charms Company’nin diğer tasarımlarıyla kombinleyerek güçlü bir stil yaratmak da mümkün.
Charms Company’nin koleksiyonları size kendinizi farklı hissettiriyor, sahip olduğunuz cazibeyi yeniden keşfetmeniz için tasarlanıyor. Begüm Yalçın tasarımı bu mücevherlere www.charmscompany.com.tr/ adresinden ulaşabilir, en yeni parçaları ve kombin önerilerini instagram.com/charmscompany’den takip edebilirsiniz.
Charms Company hakkında:
Charms Company, yaratıcısı Begüm Yalçın gibi genç ve güçlü bir mücevher markası. İtalya’nın Milano şehrinde moda tasarımı eğitimi gören Begüm Yalçın, stilin tamamlayıcısının küçük dokunuşlar olduğuna inanıyor. Bu nedenle Milano’da geçirdiği 5 yıl boyunca mücevher tasarımı alanına yöneldi. Burada hazırladığı tasarımların Avrupa’da çevresinde gördüğü büyük ilgiden ilham alarak Charms Company’i yarattı.
Hafiflik ve özgürlüğün cazibesine inanan Begüm Yalçın’ın bu duruşu tasarımcı kimliğine de yansıyor. Pırlanta çeşitlerinin yanı sıra, safir, yakut, zümrüt gibi değerli taşlar ve altının incelikle işlenmesiyle ortaya çıkan Charms Company’nin tasarımları, sadelik ve gösterişi bir arada sunuyor. Charms Company koleksiyonlarının en önemli özelliklerinden biri de her birinin kendine has farklılıklarının yanında birbiriyle kombinlenmeye olanak verecek şekilde uyumlu olması. Klasikleşmiş mücevher tutkusunu, günümüz modern kadınının dinamizmiyle yorumlayan Begüm Yalçın markanın ruhunu şu şekilde açıklıyor: “Charms Company koleksiyonlarının her bir parçası ince bir zevk ile teninizde hafif bir dokunuş bırakacak, taktığınız anda size kendinizi farklı hissettirecek. Ben kelimelerle anlatılamayan o özel hissi tasarlıyorum”.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz