Ana sayfa HABERLER Frédérique Constan’tan yeni Classics Art Déco Oval serisi

Frédérique Constan’tan yeni Classics Art Déco Oval serisi

0
Frédérique Constan’tan yeni Classics Art Déco Oval serisi

Frédérique Constan’tan Yeni

Kurulduğu günden bu yana Frederique Constant büyük bir tutkuyla, klasik ve zamansız güzellikte saatler üretmektedir. Saatlerin göz alıcı zarafeti kadar teknolojik seviyesi ve güvenilirliği de oldukça önemlidir.
Dokuz farklı modelden oluşan yeni Classics Art Deco Oval serisi, markamızın temel stratejisinin dayandığı erişilebilir lüks kavramını yepyeni seviyelere taşıdı. Bayanların, yeni koleksiyonda bulunan muhteşem özelliklerdeki bu tasarımları gördüklerinde birden fazla Art Deco modeline sahip olmak istemeleri kaçınılmaz olacak!
Göz alıcı ve güvenilir
Bu seriye ait her bir saat, üzerinde yedi adet değerli taş bulunan ve rakipsiz bir doğruluk ile beş yıldan daha uzun (63 ay) pil ömrü sunan FC-200 quartz kalibre ile desteklenmektedir.

Sadece 30×25 milimetrelik ölçüsü ile cilalanmış oval formlu kasa; en zarif bileklere rahatça uyum sağlayacaktır.

Serideki tüm modellerin paylaştığı diğer özellikler; konveks kesimlisafir kristal cam, saat ve dakika fonksiyonları ve kadran ortasında bulunan nazik guilloché taramadır. Bu saatlerin hassas görünümüne aldanmayın, her bir Art Deco Oval deniz seviyesinin altında 30 metre suya dayanıklılık vaat eder.
Her model eşsiz bir sanat eseridir
Saat kasası olarak seçiminiz zengin, parlak sarı altın ya da parlak çelikten biri olabilir. Kadran içindeki rakamlar için elle uygulanmış Arabik rakam ya da Romen rakamdan hangisinin görünümü hoşunuza gidiyorsa onu tercih edebilirsiniz. Son olarak da bileğinizi gri veya kahverengi saten kayış ya da sarı altın kaplama veya çelik bilezikle sarmayı arzu edebilirsiniz; yeni Art Deco Oval serisinde tüm bu alternatifleri bulacaksınız.
Tasarımcılarımız bu koleksiyonu yaratırken hiçbir detaydan ödün vermedi. Gümüş kadranların pek çoğunda sedef uygulanmış çeşitli modeller bulunmaktadır. Ve tabii ki, bir bayan en iyi arkadaşı olan pırlantaları da unutamadık. FC-200MPW2VD6 modeli çerçeve ve boynuzlara yerleştirilmiş 78 adet parıldayan pırlantalar ile süslenmiştir.

Yeni Art Deco Oval serisindeki saatler, bu kalitedeki el yapımı bir İsviçre saati için, sadece 850 İsviçre Frangı’ndan başlayan fiyatlarıyla alıcıları oldukça şaşırtıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz