Ana sayfa HABERLER GSA Saat, dünyaca ünlü moda markası Liu. Jo’nun saat koleksiyonunu Türkiye’ye getiriyor!

GSA Saat, dünyaca ünlü moda markası Liu. Jo’nun saat koleksiyonunu Türkiye’ye getiriyor!

733
0
GSA Saat, ünlü İtalyan markası Liu.Jo saatlerinin Türkiye’deki yetkili distribütörü oldu… Bünyesinde, dünyanın en çok tercih edilen 15 saat markasını barındıran GSA Saat, geçtiğimiz Ocak ayında da ünlü saat markası ToyWatch’u gruba dahil etti.
GSA Saat, Türkiye pazarına yeni giren dünyaca ünlü İtalyan markası Liu.Jo saatlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu. 1995 yılında İtalya’nın dokuma endüstrisi alanında en önemli şehirlerinden olan Capri’de doğan ve Marco ve Vannis Marchi kardeşlerin işbirliği sonucunda ortaya çıkan marka, şu anda 75 ülkede satılıyor. Türkiye’de hazır giyim mağazasını geçtiğimiz haftalarda açan markanın özgün modellere sahip saat koleksiyonu yalnızca GSA Saat yetkili satış noktalarında yer alıyor.
ocak13_gsa_saat_toywatch_un_turkiye_deki_tek_yetkili_distributoru_oldu_jewelleryistanbul
İtalyan işçiliği ve tarzını yansıtan ve geniş ürün yelpazesiyle her yaştan tüketiciye hitap eden Liu.Jo, elegan ve feminen stili, büyüleyici tasarımlarıyla harmanlayıp tüm dünyanın beğenisine sunuyor.
Liu.Jo saatlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan GSA Saat yetkilileri konuyla ilgili olarak “Bu işbirliği ile dünyada büyük bir hayran kitlesi bulunan Liu.Jo markasının en özel modellerini Türk tüketicisi ile buluşturacağız. Dünya çapında çıkan koleksiyonlar bundan sonra Türkiye’de de yer alacak. GSA’nın güçlü dağıtım stratejisiyle, Liu.Jo markasını, Watch Home mağazaları, katlı mağazalar ve yetkili bayilerle birlikte 60 A+ noktamız ile tüketici ile buluşturacağız.”dedi.
GSA,  distribütörlüğünü yaptığı; ToyWatch, Liu.Jo, Anne Klein, Festina, U.S. Polo Assn, Converse, Candino,  Jaguar, Lamborghini, Metal. CH,  Go Girl Only, Nine West, gibi dünyaca ünlü daha bir çok markayı Türkiye’nin en seçkin saatçilerinde tüketiciyle buluşturuyor. Bayi ağına her geçen gün yenilerini ekleyen GSA Saat, kaliteli ve farklı saat markaları ve tasarımlarıyla Türkiye saat pazarında hızlı büyümesini sürdürüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz