Ana sayfa HABERLER Her annenin gözlerini kamaştıracak Atasay mücevherler

Her annenin gözlerini kamaştıracak Atasay mücevherler

0
Atasay mücevherler

Her annenin gözlerini kamaştıracak Atasay mücevherler

Anne aşkını anlatmanın en ışıltılı yolu..
Dünya trendlerini yansıtan, içinde tarihsel öyküler barındıran tasarımlardan güncel moda trendleriyle uyumlu takılara kadar bütün annelerin yaşam biçimlerine uygun zengin ürün gamına sahip olan Atasay, “Anneler Günü”nde her anneyi mutlu edecek muhteşem hediye alternatifleri hazırladı.
Moda Tasarımcısı Özlem Süer’in moda konsepti danışmanlığında ve Özgül Sokullu koordinatörlüğünde geliştirilen tasarımlar birbirinden şık ve ikonik mücevherlerle “Anneler Günü”nde ihtişamlı, modern, çağdaş, geleneksel ve gösterişli her annenin ışıltısını yansıtacak.
Her dönemdeki eskimeyen anne aşkına; Almas
Geçmişten bugüne, bugünden ise geleceğe yadigar bırakılabilecek, tarihi ince detaylarda yansıtan elmas mücevher markası Almas, Anneler Günü’nde tüm annelerin ruhuna dokunarak onlara farklı olduklarını hissettirecek.
Elmas ve pırlantalarla bezeli Almas kolye, Anneler Günü’nde etkileyici bir mücevher deneyimi yaşamak isteyen her annenin vazgeçilmezi olacak.
Sonsuz anne aşkına; LovEver
Dünya mücevher modasıyla uyumlu pırlantalar “LovEver”, gittiği her ortamda ışıltılı ve ağır başlı tavırlarıyla dikkat çeken anneleri temsil ediyor. LovEver koleksiyonunda yer alan pırlantalarla bezeli ışıl ışıl küpe, yüzük, kolye ve gerdanlık tasarımları Anneler Günü’nde modern, romantik, geleneksel ve gösterişli her annenin sonsuzluk ışıltısını yansıtacak.
Giyim alışkanlıklarını takıyla bütünlemek isteyen annelere; Belle Atasay
Belle Atasay’ın romantik, yeniliklerden korkmayan, gündüz şıklığını geceye de taşıyabilen, günün her saati canlı, dikkat çekici ve renkli anneler için hazırladığı farklı konseptlerdeki yüzük ve kolye tasarımları, farklı renk ve model alternatifleriyle Anneler Günü’nde baharın sıcak enerjisini anne sevgisiyle birleştiriyor.
Trendy annelere; Atasay Gifty
Günün her anında şık ve trendy yaşam süren, kendini değerli taş ve ilginç tasarımlarla farklılaştırmayı seven anneler için Gifty’nin kelebek motifli pırlanta yüzüğü, Anneler Günü’nde annenize olan sevginizi en zarif biçimde ifade etmenin yolunu sunuyor.
nisn14_atasay_da_her_annenin_gozlerini_kamastirecek_mucevherler_jewelleryistanbul
Hayalperest annelere; Coronet
Pırlanta tek taş kategorisine yepyeni bakış açısı sunarak hayalleri gerçek kılan Coronet, muhteşem tek taş efektlerine büründüğü koleksiyondaki; tek taş efektli yüzük tasarımlarıyla Anneler Günü’nde annenizin hayallerini gerçek kılıyor.
Kelebek kadar coşkulu ve neşeli annelere; Jou
Altının eğlenceli tasarımlarını takmaktan keyif alan ve güncel modayı takip eden annelerin gözdesi Jou, zarif detaylarla işlenmiş kolye tasarımlarıyla Anneler Günü’nde annenizin şıklığını tamamlayacak hediye alternatifleri sunuyor.
Geleceğe kalıcı iz bırakmak isteyen annelere; Myras
Tahta ve maden işçiliğinde ustalaşmış olan, geometrik ve stilize hayvan desenleriyle kendilerine özgü stilde birçok seramik eserler bırakan  “Frigya Uygarlığı”nın izlerini yansıtan Myras “Altın Dokunuş: Frigya”  koleksiyonundaki geometrik çizgilerin mavinin gücüyle birleştiği altın yüzük, mavinin sonsuzluğunu annelere duyulan sonsuz sevgiyle bütünlüyor.
Her annenin gözlerini kamaştıracak Atasay mücevherler! Siz de en yakın Atasay mağazasına uğrayın, her annenin yaşam biçimine uygun farklı mücevher seçenekleri arasından en nadide parçayı Anneler Günü’nde kendi annenize ayırın.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz