Işıl Reçber ve Duru Diamond Mücevherat İşbirliği

Işıl Reçber’in ve Duru Diamond Mücevherat’ın iş birliğinden şık tasarımlar!

Işıl Reçber

Stili ile fark yaratan Işıl Reçber’in lüks mücevhere olan tutkusu onu Duru Diamond markası için mücevher tasarlamaya teşvik etti.
Moda ve takı merakı ile tanınan Işıl Reçber hayalini gerçekleştirdi ve Işıl Reçber by Duru Diamond Mücevherat için renkli büyüleyici taşlı elmas, yakut, safir ve pırlanta kullanarak göz alıcı bir koleksiyon tasarladı.
Tasarımlarında İstanbul’un enerjisinden esinlenen Işıl Reçber tarz sahibi şehirli kadını hayal ederek, ihtiyaçlarını karşılayan bir koleksiyon ortaya çıkarmış.
Stiliyle her zaman fark yaratan Işıl Reçber’in Duru Diamond için özel tasarladığı mücevher koleksiyonu özel bir davet ile tanıtıldı.
Stiliyle her zaman fark yaratan Işıl Reçber’in Duru Diamond için özel tasarladığı mücevher koleksiyonu özel bir davet ile tanıtıldı.
Mücevherleri ile tarzı ile fark yaratabilen kadınlara seslenen Işıl Reçber’in koleksiyonu hem gündüz, hem de gece çok rahat kullanılabilir olması herkes tarafından çok beğeni kazandı. İsterseniz gitmek durumunda olduğunuz bir akşam davetinde, isterseniz de daha soft bir etkinlik için kullanabileceğiniz sadece ağır parçalardan oluşmayan, aynı zamanda daha ince ve zarif parçaları da barındıran bir koleksiyon.
Başarılı mücevher tasarımcısı koleksiyonunu seçkin konukların olduğu Park Residence Cadde de düzenlenen bir davette tanıttı. Davete ilgi duyan cemiyet dünyasından Gül Ergi, Esra Üstünkaya, İlkem Öztürk ,Elif Gönlüm, Sema Basa, Aslı Şen, Pınar Tezcan Özçapkın, Hande Acar, Burcu Ziyal, Gülseren, Elif Eren, Ayşe Kucuroğlu ve Berrin Zorlu’da vardı.
Scroll to Top