Ana sayfa HABERLER Sherpa Mayorka incisi en asil hediye!

Sherpa Mayorka incisi en asil hediye!

0
Sherpa Mayorka incisi en asil hediye!
Sherpa ‘dan çıkan her bir incinin ayrı bir hikayesi vardır elbette ve bunu her kadın bildiği için özenerek kullanır incisini. Kadınlar için inciler diğer mücevherlerden daha farklıdır ve ister beyaz ister siyah olsun her daim kadınların vazgeçilmezi olmuştur.
Bildiğiniz üzere çok fazla inci çeşidi bulunmakta. Geçen yıl Türkiye’ye giriş yapan ”Sherpa Secrets of Mallorca” markası ise Fransa, Amerika, Kanada,
İtalya, İngiltere’den sonra siz Türk hanımlarına özel tasarım inciler sunuyor.
El yapımı değerli mücevher taşları ile kişiye özel tasarlanan Sherpa Secrets of Mallorca incileri gören herkesi büyülüyor. Derinliklere, güneşin usulca battığı, ay ışığında yakamozlu çakmak çakmak denizlerden esinlenen tasarımlar çiçek kokulu bahçelere atıfta bulunuyor. Sofistike modern kadınları, Akdeniz yaşantısı ile ilişkilendiriyor ve zarpıcı zarafeti somutlaştırıyor.
Secrets of Mollarca inci koleksiyonu, çağın stil sahibi kişiliklerini cezbeden bir cesaretle, baştan çıkarıyor.
Vitrinlerde hayranlıkla seyrettiğimiz dünyaca ünlü Mayorka incileri, İspanya’nın Mayorka Adasında, mücevher tasarımcıları tarafından doğal taşlar ile sanki bir sanat eserine dönüşüyorlar.
Serpha ‘da her işlenen, her yerleştirilen taşi ayrı bir özen eşliğinde, tasarımzıların her yeri tasarımında birer kimlik kazanıyorlar. Her defasında anlamları değişiyor, kimlikleri hiçbir zaman aynı olmuyor. Serpha ‘da her biri ayrı özenle ve incelikler işleniyor incilerin.
Her biri özgün takılar olan, bileklikler, yüzük, kolye ve küpeler Sherpa mağazasında mücevher sevenleri bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz