Ana sayfa HABERLER Uluslararası Mücevher Sektörünün Profesyonelleri ”İstanbul Jewelry Show”da buluşacak.

Uluslararası Mücevher Sektörünün Profesyonelleri ”İstanbul Jewelry Show”da buluşacak.

0
İstanbul Jewelry Show Çok Yakında TEB Sponsorluğunda Kapılarını Açacak !
Uluslararası Mücevher Sektörünün Profesyonelleri ”İstanbul Jewelry Show”da buluşacak.
Dünyanın en büyük ve kapsamlı mücevher fuarı olarak kabul edilen İstanbul Jewelry Show 10-13 Mart 2016 tarihlerinde, brüt 60 bin m2’lik alanda, 6 salonda Türk Ekonomi Bankası sponsorluğunda tüm dünyadan konuklarını ağırlamaya başlayacak.
Endüstrinin nabzının attığı ”İstanbul Jewelry Show’da mücevher sektöründe önemli bir yere sahip olan Arap Dünyası dan birçok alıcı gelmesi bekleniyor. Daha evvelki fuarlarda görüldüğü üzere, Azerbaycan, Kırgızistan, İran, Fas, İsrail, İtalya, Tunus, Cezayir, Hindistan ve Almanya başta olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeden sektör profesyoneli ile işbirlikleri yapılmıştır.
Her yıl artan bir büyüme grafiği sergileyen Türkiye mücevher ihracatı 2015 yılında 3,46 USD’ye ulaşarak, özellikle bu görkemli fuarda yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgisini çektiği gözlenmekte. Sadece sektör profesyonellerini ağırlayan ‘İstanbul Jewelry Show’da 1250 yerli ve yabancı kuyum firmasının 2016 yılı tasarımlarını görücüye çıkartması bekleniyor.
Fuar konseptine uygun olarak altın, mücevher, elmas, pırlanta, renkli taş, yarı değerli ve değerli taş, inci, gümüş, aydınlatma, yazılım, kasa, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon kategorilerinde, başta Türkiye olmak üzere, Uzak Doğu, Asya, Avrupa ve Amerika’nın önemli markalarının ürünleride ‘İstanbul Jewelry Show’da mücevher severlerin beğenisine sunulacak.
Ayrıca mücevher sektörüne katkıları ile Türk Ekonomi Bankası, fuarda düzenlenen ‘Designer Market’ projesine sponsorluğu ile mücevher tasarımcılarının ürünlerini sergilemesini ve tüm dünyadan mücevher sektörü ile buluşmasına olanak veriyor.
Uluslararası Mücevher Sektörünün Profesyonelleri ''İstanbul Jewelry Show''da buluşacak
Uluslararası Mücevher Sektörünün Profesyonelleri ”İstanbul Jewelry Show”da buluşacak

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz