Ana sayfa HABERLER İstanbul Mücevher ve Takı Fuarı

İstanbul Mücevher ve Takı Fuarı

0
Mücevher Fuarı İstanbul

Kim demiş mücevher sadece kadınlar için diye ? Bunun en güzel örneğini Atasay Mücevherat İstanbul Jewellery Show’da sergiledi…

Atasay Mücevherat’ın etnik desenli, 2015 trendine uygun cuff bilezik dışında, üzerinde 800 adet pırlantalı Vive Le Roi tesbih de gözkamaştırıcı parçalar arasında yer aldı. Atasay markası yaşam biçimine uygun mücevher tasarlamakta usta olduğunu bir kez daha kanıtladı ve birbirinden şık takı ve mücevherleri ziyaretçilerin beğenisine sundu. Marka, global trendleri tüketicinin isteklerine göre hazırlamakla, farklı tarzlar ile pırlanta ve elmas takılar, tesbih, düğün setleri ve tektaşlar tasarlamakla ünlenmiş.
atasay-tesbih

FAVORİ’DEN BENZERSİZ IŞILTILI ZÜMRÜDÜANKA YÜZÜKLERİ 

Favori markası tüketicinin her zevkine hitap eden zarif tasarımlar sunmaya devam ediyor, fakat bu sefer çok farklı bir tasarım ile karşımızda. Eminim ki hiç bir kadın böyle cazibeli yeşilin muhteşem rengini yansıtan zümrüt yüzüklere dayanamaz.

Yeşil taşın enerjisini de unutmamak gerek, şansı ve iyiliği temsil eden zümrüt taşı, ihtişamın da vazgeçilmez rengi olarak bilinir.

Hepimizin bildiği kusursuz güzelliğin sembolü Zümrüdüanka kuşu bu yeşil renkler ile tarif edilir.
Kadınların hem sadelik hemde şıklık arayışlarında Favori markasının ürünlerinden vazgeçemeyecekler.
favori-yuzuk

Reis Mücevherat hayatımıza zarif pırlantalar ile dokunuyor …

Reis Mücevherat bugüne kadar hep farklı mücevher tasarımlar ile dikkatleri çekmiş bir marka oldu. Bunun en son örneğini ”İki Sıra Pırlanta Yüzük” modeli ile mücevherlerin vazgeçilmesi pırlantayı sade ve modern tasarımlar ile birleştirmesi oldu.

reis-kare-yuzuk

Markanın bir başka tasarım ise petek desenli mücevher kolyesidir. Modern kadınların tercihi olacak olan bu kolye, 14 ayar rose altın ile çalışılmış ve petek deseni pırlantalar ile işlenmiş.

reis-petek-kolye

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz