Ana sayfa HABERLER Bu Kış Takılarımız Şıkır Şıkır !

Bu Kış Takılarımız Şıkır Şıkır !

0

Bu Kış Takı Koleksiyonlarımız Şıkır Şıkır !

Son yıllarda moda tasarımcılarının kıyafetlere verdikleri aynı özen ve önemi takı koleksiyonlarına verdiklerini görüyoruz.
2015-2016 sezonun takılar şıkır şıkır romantizim ve maskülen stiller yan yana.
Bohem şıklığı bu sezon bolca göreceğiz ve soğuk kış günlerinde bize hareketlilik katacağı kesin. Bunların dışında zarif inciler yeniden aramızda ve top trendlerde başı çekiyor.
Romantizm ve maskülenlik bu yıl moda tasarımcıların en çok kullandığı akımlar…buyrun bakalım sizin için seçtiğimiz yeni trendler
Bu Kış Takı Koleksiyonlarımız Şıkır Şıkır !
Raynass markası isin için yakut koleksiyonu hazırladı !
Raynass’ın kırmızı ve pırlantanın uyumu ile tasarladığı yılbaşı koleksiyonu herkesi büyüleyecek.
Markanın yarattığı özel kolye, küpe, bilezik ve  şahmaran  yakıt koleksiyonu ile size yeni yıl partisinin yıldızı olun !
Hepimizin şimdiden yılbaşı partisine hazırlık yapmaya başladığı dönemde, Raynass’ın tasarladığı ve o geceye özel kıyafetlerimizi tamamlayacak olan bu eşsiz yakut ve pırlantaların uyumu bizi bekliyor.
Bunun dışında Raynass markasının ürettiği bu enfes yakut küpe, bilezik ve kolyeler harika birer yeni yıl hediyesi olabilecek türden.
Unutmayın stil sahibi bir kadın ancak eşsiz mücevherler ile parıldamayı bekler, işte size birkaç  mücevher hediye alternatifler:
moda2
Tarz Kadınların Takı Trendleri !
2015 Sonbahar Kış trendlerin en önemli takı ve aksesuarları büyük devasa formlarda sallantılı ve iri küpeler, broşlar,  inciler ve bohem takılar olacak.
Stil ve tarz sahibi kadınların sisli puslu kış günlerinde kıyafetlerini renklendirecek tasarımlar geliyor. İster sade ve abartısız takılar olsun, ister ilgi odağı olmayı garantileyen çarpıcı gösterişli takılar olsun, 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonunda özellikle 70’lerin çiçek çoçukları ve 50’lerin romantik havası tarzınıza imza atacak.

Tüm bu zarif ve çarpıcı koleksiyonları modagram’ da bulabilirsiniz.

Bu koleksiyonda mutlaka siz de tarzınıza en şık ve uygun takıyı bulacaksınız !
siklik-1
Şıklık detaylarda gizlidir !
2015 / 2016 Sonbahar Kış sezonunun trendleri takı, saç ve kulak aksesuarları olacak.
Büyük kolyeler, mücevher gibi saç aksesuarları, taşlı vintage stilinde tokalar bu kış kadınların zarafetini ortaya çıkaracak. Gold esintiler ise asil bir kadının mutlak takısı olacak. Bunun dışında zarif farklı saç ve kulak aksesuarları 2015 sonbaharın en önemli trendlerinden.
Stil sahibi kadınların her zaman bildiği en önemli şey ise şıklığın detayda gizli olduğudur, işte bunun için moda trendlerini platformunda bir araya getiren n11 kadınların gözdesi.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz