Ana sayfa Markalar

Markalar

Loja’s

0.0
  1. Home
  2. »
  3. GÜMÜŞ
  4. »
  5. Loja’s
Adres:
Mollafenari Mah. Medrese Sok. No: 17 Çemberlitaş İstanbul, İstanbul, Türkiye
Açıklama:

CSF Group; üretim, ihracat ve toptan satış pazarında sağladığı istikrarlı büyümesine 2010 yılında kurmuş olduğu Loja's marka mağazalar zincirleri ile nihai tüketiciye doğrudan hizmet vermeye başlayarak devam ettirdi.

İç piyasa ve yurt dışında gerçekleştirdiği ihracat gücünü kazandığı ödüllerle birlikte tescillendiren CSF Group; 2008 Yılında İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri) tarafından gerçekleştirilen '100 Büyük İhracat Firması' listesinde sektörünün Türkiye ihracat birincisi olmaya hak kazandı.

CSF Group; Bugün Dünya'nın 72 ülkesine ihracat sağlayan ve yurt dışında İtalya, Rusya, Hong Kong, Polonya, Kazakistan, Lİtvanya, İngiltere, Sırbistan, Dubai, Yunanistan, USA, Çek Çumhuriyeti, Portekiz, Beyaz Rusya fuarlarıyla birlikte yurtiçi tüm sektör fuarlarına katılım gerçekleştirmektedir.

CSF Group bünyesinde son tüketiciye hizmet veren Loja's; Gümüş takı markaları Viveza, Ruberu, Balezza, Editta ile birlikte saat markaları Jack Pierre, Balezza, CSF Time ve çelik takı ürünleriyle markalar birliğini mağazacılık konseptiyle istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Uzman tasarım kadrosuyla kaliteli ve özgün ürünler sunabilmeyi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını devamlı geliştirmeyi benimseyen Loja's, müşterilerine farklı ve özel bir alışveriş deneyimini yaşatmayı amaçlamaktadır.

Loja's Türkiye ve yurtdışında açacağı franchise mağazalarıyla markalarını, kalite ile özdeşleştirerek ismini duyurmaya ve büyütmeye devam edecektir.

Firmaya Mesaj Gönderin

Yöneticiye mesaj gönder