Ana sayfa HABERLER ELMAS ve PIRLANTA Pırlanta ’yı Türkiye’de Ulaşılabilir Kılan Atasay’dan Yeni Kampanyalar

Pırlanta ’yı Türkiye’de Ulaşılabilir Kılan Atasay’dan Yeni Kampanyalar

Türkiye’nin tanınmış mücevher markası Atasay kampanyalarına bir yenisini ekledi.

0
Pırlanta Tek Taş
Pırlanta ’yı Türkiye’de Ulaşılabilir Kılan Atasay’dan Yeni Kampanyalar

Pırlanta ’yı Türkiye’de Ulaşılabilir Kılan Atasay’dan Yeni Kampanyalar

Pırlanta Tek Taş

Türkiye’nin tanınmış mücevher markası Atasay kampanyalarına bir yenisini ekledi.

Atasay tüm mağazalarında 0.10 karat ve üzeri tüm pırlanta tektaşlarını uluslararası sertifikalandırma kuruluşu HRD (Elmas Yüksek Konseyi) garantisiyle satışa sunmaktadır.

Marka, “Beştaşa Tektaş” adını verdiği yeni kampanya ile kadınları güvenilir pırlantaya bir az daha yaklaştırmayı planlamakta.
30 Kasıma kadar sürecek bu kampanya ile Atasay, kampanya dahilindeki pırlanta beştaş ve tektaş yüzüklerden alan herkese pırlanta tektaş yüzük hediye verecek.

“Her kadının güvendiği bir tektaşı olmalı” mottosuyla özellikle pırlanta satışlarını artıran firmanın bu avantajlı kampanyasını kaçırmamanızı öneririz.

Hanımlara ‘Pasaportlu Pırlanta Tektaş’ Yüzük Hediye eden Atasay, Vive Le ROI mücevher markası ile erkeklerin de gözdesi olmaya devam ediyor.

Vive Le ROI’nin yeni koleksiyonu “Piramit”; büyük araştırmaların neticesinde geçmişi MÖ 3000 senesine varan görkemin ince detaylarının maharetli ustalarının hata kabul etmeyen el işçiliği ile birleştirilmesiyle ortaya çıkarılmış.

Şehirli erkeğin mücevher markası Atasay Vive Le ROI, stil sahibi erkekler için kudret, cesaret ve asaletin simgesi olurken, tasarımlarındaki dikkat çeken detaylarla şıklıklarını tamamlıyor.

Vive Le ROI’nin “Piramit” koleksiyonuna ait özel tasarım kolye eski Mısırlılar’ın piramit ölçüsü olarak kullandıkları ”Kubit” formundan ilham alınarak tasarlanmış. Erkeğin maceracı içgüdüsünü piramit formuyla birleştiren bu özel tasarım kolye ile erkekler tüm bakışları üzerlerinde toplayacaklar.

Koleksiyonun değerli parçalarından olan kol düğmesi, piramit form süslemeleri ve hiyeratik el yazısıyla iş hayatına ait öğütlerde bulunan bir mektuptan esinlenerek oluşturulmuş.

Erkeklerin bu sezon gözdesi olacağına kesin gözüyle bakılan yedi farklı yüzük serisi tasarlanırken mısır piramitlerinden ilham alınmış.

Son yıllarda erkeklerin en çok rağbet ettikleri aksesuar olan bileklikler ise Vive Le ROI’nin “Piramit” koleksiyonunda tabii ki unutulmamış. Kenarlarında hiyeroglif asalet yazısı işlenmiş bileklik modeli ile ışık manasındaki Pyros isimli bileklik erkeklerin bileklerini süsleyecek.

Mücevherat sektöründe dünya standartlarında hizmet veren ve global bir oyuncu olmayı hedefleyen Atasay’ın hem hanımlara hem de beylere hitabeden bu kampanyalarından faydalanmak için size en yakın Atasay mağazasına uğramanız yeterli.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz