Ana sayfa HABERLER ” Piruet Koleksiyonu ” Asya’dan esen mistik rüzgar

” Piruet Koleksiyonu ” Asya’dan esen mistik rüzgar

0
Piruet Koleksiyonu
Piruet Koleksiyonu Asya’dan esen mistik rüzgar
Asya ‘dan Esen Meltemler…
Sharart eserlerinin esin kaynakları Asya Kültür mirasına, doğu felsefesi  ve eski Avrupa’nin cazibesine dayanıyor.  Asyalı pagodaların mimari çizgilerini yüzyıl ortası Art Deco stilini taşıyan koleksiyonlarını, belirgin bir niteliğe kavuşturarak, bir sanat eserine dönüştürülüyor. En son koleksiyonları hareketler ve çok yönlülük etrafında şekilleniyor.
Mimariden alınan tasarımsal esinlenmeler, takınızın cazibesini arttıran unsurların başında başında geliyor. Sadece yapılan tasarımın göze hoş gelmesi değil, içinde barındırdığı anlam da takarken aynı havaya sahip olmanıza olanak veriyor. Her açısından bakıldığında ayrı bir cazibeye sahip olması bir başka vurucu özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Piruet Koleksiyonu

Piruet Koleksiyonu Asya’dan esen mistik rüzgar
Tahiti Küpe :
Yakut ve elmas ile Tahiti siyah incisi kullanılmıştır.
Art Deco Yüzük :
Tahiti siyah inci , elmas ve pırlantalar ile zenginleştirilmiş yüzük
screenshot_3
Sharart Design Hakkında
Sharart Design Singapurlu Shar-Linn Liew tarafından kurulmuş  ve yeni gelişmekte olan mücevher markası. Annesi, onun sanat ve antika tutkusunu görüp kendisini bu yönde teşvik etmiş. Fakat ona değerli taş ve mücevher dünyasının kapılarını açan kişi ise eşi olmuş. Amerika Gemoloji’ne öğrenci olarak kaydolan tasarımcı, okul sonrası mücevher sektöründe iki yıllık bir deneyimin ardından kendi koleksiyonunu yaratmaya odaklanmış. Tasarımın ise eşinin 30 yılın üzerinde bir deneyime sahip takı imalat atölyesinde sadece el  işçiliği ile üretiliyor.
” Piruet Koleksiyonu ” Asya’dan esen mistik rüzgar

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz