Roberto Bravo Aşk Mavi Bir Masal

Roberto Bravo Aşk Mavi Bir Masal 

 
“ Roberto Bravo Aşkın Rengini Değiştiriyor”
 
Aşk; Roberto Bravo’nun Sevgililer Günü ”Love is Blue” konsepti ile yeniden anlam kazanıyor. Aşkı sonsuza dek yaşamak isteyenler için en derin hisler sıra dışı kadınların tercihi Roberto Bravo’nun tasarımlarına yansıyor. Roberto Bravo Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı pırlanta ürünlerde geçerli olacak %50 indirim kampanyası ile mücevher tutkunlarına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.
 
Roberto Bravo’nun Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı, sonsuz aşkın simgesi mavinin yansıtıldığı “Love Is Blue” konsepti ve her kadının sahip olmak isteyeceği eşsiz güzellikteki tasarımları Sevgililer Günü’nde sıra dışı aşkı anlatmanın en iyi yolu olacak.
 
sbt15b-roberto-bravo-ile-her-ask-mavi-bir-masal-kuyumistanbul
 
Roberto Bravo’nun pırlanta ürünlerde geçerli olan %50 indirim kampanyası, mücevher tutkunu kadınlara özel bir ayrıcalık yaşatıyor. Sıra dışı kadınların tercihi Roberto Bravo, Sevgililer Günü kapsamında yapılacak pırlanta alışverişlerinde %50 indirim kampanyasıyla kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.
 
Sevgililer Günü’nde hayatındaki sıra dışı kadın için farklı ve değerli bir hediye arayışı içinde olanların Roberto Bravo mağazalarına uğramaları yeterli.
 
Roberto Bravo Aşk Mavi Bir Masal

Scroll to Top