Ana sayfa MAKALELER Her çeşit inci kolye modelleri

Her çeşit inci kolye modelleri

0
İnci Kolye …
İncinin  güzellik ve zarafet göstergesi olduğuna hiç şüphe yok.  Bazen katı ve sert gibi görünebilir ama bu günlerde daha rahat ve tarz modellere doğru bir gidiş var. İşte sizlere bileğinizde ya da boynunuzda kullanabileceğiniz farklı inci modelleri.
Klasik inci mücevherler sıkıcı ve normal bir iş gününü, çekici ve şık hissettiğiniz harika anlara çevirebilirler. Uygun bir inci mücevher yatırım için idealdir. Hangi zamanda yaşıyor olursanız olun, son trendler ne olursa olsun inci kolyeler her zaman şık, güzel ve modadır.  Bu özellikleri sayesinde yıllar boyu hep tarz olmayı başarabilmişlerdir. Tasarımcılar yeni kıyafetleri için aksesuar aradıklarında seçimlerini her zaman inciden yana kullanmışlardır.
Bu inci kolye modelleri farklı şekillerde karşımıza çıkar. Bunlardan biri tek sıra inci kolyedir. Sade, uzun bir sıra inci kolye  bir elbiseyi diğerlerinden ayırarak öne çıkarmaya yeter. Uygun bir inci küpeyle de kombinlediğinizde  artık hazırsınız. Bazıları uzun tek sıra inci kolye takmayı çok yaygın ve  sıradan bulabilir. Hatta artık çok eski moda olduğunu söyleyenler de çıkabilir. Aslında inci kolyeyi vintage ve her daim moda yapan da budur.
İnci kolyelerde harika görünen bir model de bir kaç sıradan oluşan inci kolyelerdir. Sade ve düz elbiseler için idealdir. Çok sıralı inci kolyeler elbiseye kat ve göz alıcılık ekler bu sebeple gösterişsiz bir kıyafetle tercih edilmelidir. Ayrıca gün içinde sokakta yürürken koyseyi çıkarıp çantanıza koyabilir, arkadaşlarınızla birşeyler içmek için bir klübe gittiğinizde ise yeniden  takabilirsiniz.
Kısa inci kolye modelleri de vardır. Daha resmi ve uzun elbise modelleri için çok uygundurlar. Bununla birlikte kot pantalon ve beyaz bir üst ile de çok iyi uyum sağladığı durumlar da vardır. Nasıl kullanacağınız size kalmıştır. Her ne şekilde kullanırsanız kullanın inci kolyeler size klasik ve zarif bir görünüm  kazandıracaktır.
Salkım inci kolyeler ise yeni inci trendidir. Daha çok moda şovlarında, podyumda modacılar tarafından tercih edilen bir modeldir. Bazen biraz abartılı görünebilirler çünkü kabul edelim ki abartılı inci fazla inci demektir. Giysilerinizi ve aksesuarlarınızı bir birine uydurma konusunda dikkatli olmalısınız.
Bunlar sadece inci kolye modelleri için bir kaç örnek. Tabi ki inci küpeler, bilezikler ve hatta inci saç aksesuarları da mevcuttur. İncinin kullanabileceğiniz tüm bu varyasyonlarının yanında emin olmanız gereken tek şey incinin zamansız, klasik ve güzel olduğudur. Bu sebeple nesilden nesile vazgeçemediğimiz, modası hiç geçmeyen bir akımdır.
Üyemiz Ayşegül Acar Koleksiyonundan…
sbt15b-her-cesit-inci-kolye-modelleri-kuyumistanbul
sbt15c-her-cesit-inci-kolye-modelleri-kuyumistanbul
sbt15d-her-cesit-inci-kolye-modelleri-kuyumistanbul

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz